SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 351

Formularz - Proszę o pomoc

Mężczyzna

17

Waga

84

Wzrost

177

Staż treningowy na siłowni

brak

Uprawiane inne sporty

pilka nozna (raz w tyg gram z chlopakami)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

sztanga prosta, lamana, drazek, hantelki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
Witam. Jestem wlasnie po lekturze http://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html. Wlasnie mam plany zaczac cwiczyc. Czy ten plan bedzie dla mnie dobry? Czy moze powinienem zaczac jakos inaczej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3879 Napisanych postów 45098 Wiek 162 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338729
Zastosuj rady zawarte w artykule-najlepiej na tym wyjdziesz.

Tylko po co zakładać osobny temat,dla pojedynczego pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
no bo zalozylem, gdyz troche przerazily mnie w tamtym atykule slowa "przybral na masie" gdyz mi to nie jest ppotrzebne a raczej zrzucnie troche mojej masy. No ale tym zajme sie pewnie toche pozniej jak troche juz pocwicze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3879 Napisanych postów 45098 Wiek 162 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338729
To czy będziesz budował masę czy się odchudzał-zależy tylko i wyłącznie od diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
acha rozumiem dziekuje za odp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie Dot. Planu

whey deli