SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po "odchudzaniu" chcę troszkę zdobyć mięsa.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
Rozmawiałem z kolesiem ze sklepu z odżywkami, troszkę mi namieszał.
Stwierdził że za dużo mam treningu w tygodniu i co do odżywiania się powinienem pić carbo podczas treningu i po białko + carbo.
Zaznaczyłem że to trening domowy itd. Może przesadzam nieco bo mi treningiem domatora na trening schodzi ok. 1,5 - 2 godziny. Po takim treningu jem normalny posiłek . Jak w I wersji diety wyżej zamieszczonej.
Pić rzeczywiście te węglowodany? I białko ?
Przed chwilą zważyłem się ,nie najlepsza pora na ważenie się ,ale waga obecnie :74-75 kg. :)
Tylko ,ta skóra po odchudzaniu się,boję się że tkanka tłuszczowa tam się zadomowi, ile to czasu potrwa zanim to zniknie , to coś ehh tragedia . :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
Przemyślałem to co koleś mi starał się przekazać , przeczytałem co mi kilkanaście postów wyżej napisał s.m.p.a. . Patrząc obiektywnie na obecną wagę itd. jest myślę dobrze .W diecie nic nie zmieniam, idę dalej tym schematem. Sorry za durne pytanie powyżej ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ciesze się że zrozumiałeś

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
Posiłki staram sobie przygotowywać na zapas , tak by jak zbliża się pora tylko podgrzać. Czy mogę na patelni ,wykorzystując oliwę z oliwek te 3 łyżki ? Czy lepiej przygrzać i dopiero polać oliwą ?
Zamiast płatków owsianych można dać jęczmiennych?
Jęczmienne :BTW : 9 3 69
Owsiane : BTW : 11 7 62
Jest podobnie .Muszę troszkę produkty pozmieniać po niektóre mi się przejadły ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
lepiej oliwe na zimno
możesz zamiennie jeczmienne owsiane

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
Co myślicie o chlebie razowym na miodzie, nadaje się do diety? Czy nie jest najlepszy?
Na forum znalazłem tylko jeden temat o tym chlebie i w sumie nie udzielono jednoznacznej odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jednorazowo do posiłku możesz dać ale w ciągu dnia bym nie stosował

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
rozumiem ze o ten miód to zły składnik. Generalnie dwie kromki na 5 posiłek chcę dać . Kupiłem i mi posmakował . Jak zjem :) to wrócę do zwykłego razowca .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
Nie wiem czy dobrze robię pisząc w tym temacie ,ale nie chcę zaśmiecać. Niebawem z czasowy bardziej będę i wrócę na siłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
i mam pytanie , zamnierzam jeść tak jak jem. Przed treningiem zjadam posiłek po ok 45 minutach trening. Co dorzucić do tej diety . Po treningu carbo i białko . Rozumiem. ? I jeszcze jedno , jak jeść podczas przerwy tygodniowej bez ćwiczeń w domu . (Tak jak pisałem ćwiczę na razie - domowym treningiem. ) Dopadło mnie jakieś choróbsko . Wydaje mi się że chyba powinienem teraz ograniczyć ; tłuszcze i wegle .. no dawki btw..?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko na odchudzanie?

Następny temat

Poprawka Diety ;)

WHEY premium