SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 268

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

79

Wzrost

180

Obwód ramienia

39,5

Obwód klatki

115

Obwód uda

Obwód talii

85

Staż na siłowni

5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Mieśnie

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Chud

Stan zdrowia

Elegancko wszystko

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Lys

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

120 kg klata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
Witam. Jestem 4 miechy po cyklu półrocznym ( enan250+susta350) . Wszystkie wyniki w normie tarczyca i wątrobowe też...
2 tyg temu miałem wyniki: test 460, estro 30, prolka 27 - ponad normę, brałem pół tab cabaseru tydzień temu, dzisiaj odebrałem wyniki: test 440, estro 27, prolka 4,7. Nie wiem czemu TSH 3cia gener lekko ponad norme na 5,33 max mam 6,13.. i głównie co mnie martwi bo dzisiaj przed odebraniem wyniku, po tygodni wziąłem drugie pół cabaseru (myślałem że co tydzień pół brać i wziąłem) haha dzisiaj pewnie mam w okolicach zero prolaktyne jak wczoraj miałem 4,7.. Pytanie czy ta prolaktyna sama mi sie unormuje jak jestem OFF? Nie planuje kolejnego cyklu narazie, samopoczucie jest dobre hehe. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
Z czasem powinna odbić
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
TSH 3-cia generacja 6,35 dokładnie mam wynik na 0,38-5,33. Np. FT4 9,75 na 7,8-14,4 czyli inne tarczycowe w normie.. ehh niepotrzebnie brałem te pół cabaseru dzisiaj rano... prolka 27 na 2,64 - 14,1 była 7mego lutego, więc zbijałem (miałem info 0,5 tab cabaseru co tyg) później przeczytałem że co 10 - 14 dni ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
1. TSH może być lekko podwyższone po zejściu z bomby? Czy się martwić? Tarczyca zwolniła? Czy coś?.. jak ma się prolkę 0,..coś to chyba organizm jakoś nie zaczyna wytwarzać tej prolki więcej? Haha za ponad miesiąc znowu zbadam, oby sie nie okazało że znowu ponad normę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
Na to TSH dostałem LETROX 50tab 50mcg / jedna tabletka rano przed śniadaniem od lekarza i skierowanie do endokrynologa... wypowie sie ktoś? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
Lekarz zleci komplet badań będziesz wiedział na czym stoisz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
A czy zerowa prolaktyna przez te kilka dni może mieć jakieś skutki uboczne?? Dzisiaj trochę zamulony jestem np. Może podnieść inny hormon np. Progesteron, kortyzol??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
Progesteron szybciej by pociągnęła wysoka prolka ,dzień taki nie wydaje mi się aby to była wina prl
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
Można BPC 157 peptyd oralny - spray i kapsułki stosować z Letrox 50?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po testosteronie

Następny temat

Odblok po teściu

WHEY premium