SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 739
Witam
Mam problem z plecami gdy sie schylam robia sie okragłe, czy znacie może jakies ćwiczenia na plecy, żeby je wyprostować?
Mam zamiar w najblizszym czasie zakupic ławke do cwiczen ale nie wiem czy dzięki niej wyprostuje plecy czy jeszcze bardziej wykrzywie ;D

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
jeżeli nie masz dostępu do siłowni , to zacznij chodzić na basen , pomoże ci najlepiej :)...

Sog Please.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 739
a oprócz tego może jakis trening domatora? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
spróbuj podciąganie na drążku .. www.100pompek.pl tutaj masz dobry trening dla początkujących , ale jak powiedziałem wcześniej Basen najlepszy..








sog please

Sog Please.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
kazdy jak bedzie sie schylal, beda sie robic okragle plecy....
sprecyzuj o co chodzi, bo chyba nie bardzo rozumiemy pytanie

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny

Następny temat

dieta do poprawy/oceny

Wiecej