SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plamy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
Siema czy ktoś z was spotkał już się z "czymś takim" ponieważ nie wiem czy to zwykła wysypka czy może być coś poważniejszego foto

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Swędzi, boli, piecze? Jadłeś ostatnio coś, co jadasz rzadko, bądź wcale? Zmieniałeś proszek do prania? Masz stwierdzoną alergię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
alergi nie mam nie czuje tego jeść jem caly czas to samo no jedynie piwko wczoraj ale wątpie żeby to od tego ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
myśle czy isc z tym do dermatologa czy to raczej nic groźnego bo jednak z nfz cięzko a prywatnie trzeba jednak zabulić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Wygląda jak przetarcie, czasem mam takie obustronne na plecach po wyciskaniu leżąc. A może koszulka w siatkę się odcisnęła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
w sumie może na siłce od czegoś dobra miejmy nadzieje że do jutra zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Imo tez lawka obtarla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łaźnia parowa

Następny temat

Pomoc przy kupnie antyperspirantu

WHEY premium