SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łyse " plamy"

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Boofi z działu Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712


Czesc.
Ostatnio zauwazylem ze na glowie zaczely mi sie robic lyse odcinki... nie wiem czym moze to bym spowodowane i jak temu zapobiec? dodam ze jestem na cyklu z decki i testosteronu...
daje zdjecie.

fitnessstore.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Odstaw testosteron i anaboliki to ci włosy przestaną wypadać. Zgroza przecież ty masz 18 lat a już pakujesz w siebie hormony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3568
Z plamami to najlepiej isc do lekarza.
A tak na marginesie...zaczac leczyc glowe w srodku...sterydy ehh
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
w srodku sie nie da
dzieki za pomoc sog dla Ciebie

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóż - wynik sterydów jak najbardziej może być
a moze jeszcze masz do tego jakiś stresik
ogólnie może to wyglądać na ŁYSIENIE PLACKOWATE ... do dermatologa

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
no a najgorsze ze moja mama miala te lysienie plackowate... moze to byc w genach?? dzieki ale sog niestety juz nie wejdzie.

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóz - efktem ubocznym SAA jest ŁYSIENIE ! a codo genów - to nie pamiętam czy się dziedziczy ... moze macie skłonności
dermatolog ! aczkolwiek jak cie zobaczy a jeszcze jak powiesz ze jesteś po SAA to i tak całą wine pewnie zrzuci na koksy - bo chyba każdy tak by powiedział

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Boofi za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ogol pałę na łyso i problem zniknie!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
wlasnie nad tym mysle

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóż - to nie jest wyjście

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
do lekarza i tak pojde, sek w tym ze trzeba czekac ponad 2 miesiace na przyjecie!! a na prywatnego narazie mnie nie stac...

fitnessstore.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czeste oddawanie moczu

Następny temat

NIEPROPORCJONALNOŚĆ :/

WHEY premium