SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placki Wesoło Swiętuja, a w Sylewestra dvpki kłóją ..... %-) Spam Hi Tec-owcow

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123667

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24458 Napisanych postów 68140 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537973
why protein 80 z activlabu
a wogole to lepiej trzymac mieche

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
z activlabu to chyba 90?niedawno probki mialem tego bialka i bardzo smaczne no i sklad ok.

izik ja tam wole uzupelniac prochami bo jesc na sile czy mielic nie mam zamiaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja teraz nie mam żadnego białeczka, ale ten vitafit czy jakoś tak dosyć ciekawa propozycja, tylko ciekawe ile % z tego białka, to białko przeniczne?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24458 Napisanych postów 68140 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537973
80 smak wisnia jogurt
mam pake tego bialka bo kiedys wlasnie tego probki dostalem i kupilem bo dobre

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
tak izik jest jeszcze takie jak mowisz. Ja mialem probki 90 truskawki w smaku rewelacja.

ufok o jakim bialku mowisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A taki wynalazek
https://sklep.sfd.pl/VitaFit_Wpc_protein_plus-opis3653.html
Cenowo zayebista opcja, za 64zł by było białka na cały miesiąc...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24458 Napisanych postów 68140 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537973
hvj w to wszystko
zaraz sie wkoorwie to zejde na silke i wbije age

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ahahaha wiedziałem że nie wytrzymiesz

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24458 Napisanych postów 68140 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537973
zmuszaja mnie prywatne sprawy i chyba wszystko zakoncze w hvj i nie bede z silki przez 24 h wylazil

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
a nono zachwyt tego sezonu konkrencja dla ostrowi, cena Zblizona ale 750g w pace. Pisza ze bialko zwierzece, nic o roslinnym, ciekawe czy mozna im wierzyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacji

Następny temat

Hi-Tec'owy cykl. Dawkowanie, pomoc.

WHEY premium