SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilna pomoc.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
Witam.
Przychodzę do Was z prośbą o doradzenie mi co mam zrobić aby wyrzeźbić klatę i brzuch (po pierwsze mięśnie zakrywa tłuszcz). Na brzuch ćwiczę od dłuższego czasu codziennie ale co z tego jeśli ich nie widać+ dochodzą treningi k-1 , 3 razy w tygodniu. Za dobrą dietę jestem w stanie zapłacić- oczywiście nie jakieś wielkie pieniądze...

P.S
mogę dać zdjęcia jeśli będą potrzebne.

Waga: 91 kg

Wzrost: 186cm

Cel treningowy: Rzeźba + schudnięcie

Staż treningowy na słowni: sporadyczne ćwiczenie (chcę zacząć coś co da efekty)

Uprawiane inne sporty: K-1

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Wszystko co możliwe jest.Bieżnie,rowerki, sztanga,gryf łamany, atlasy - siłownia niedaleko

Dieta: Stosowałem Dukana ale przerwałem. Mogę zapłacić za jakąś sprawdzoną przez Was dietę.

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: lipo x6 (zakupiony)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Gdzyby moderator mógł skleić posty byłbym wdzięczny.

Mam ewentualnie taka dietę:
1. Owsianki 100g/Musli 100g + rodzynki(jezeli jesz owsianki a nie musli) 30g + 40g bialka + Oliwa (lyzka)/ Omega 3 (2kaps.)
2. 4-5 jajek gotowanych + mieszanka warzyw (okolo 100g)
3. Twarog chudy 150g + mieszanka warzyw (okolo 100g) 2 kaps
4. Kurczak 150g + ryz paraboiled/brazowy/dziki 50g + warzywka (najlepiej zielone- brokoly, szparagi, szpinak, salata itd.)
----- Trening -----
5. Bialko 40g z woda + banan
6. Tuna (tyle co w puszcze) / Twarog 150g + oliwa (lyzka) / omega 3 (2 kaps)

No to jeśli miałoby coś być to tak :
Pon:K-1(1.5h) + 6weidera
Wt: Wyciskanie sztangi leżąc 16- 16- 12- 10 (narazie 43kg?) +6weidera
Śr: K-1(1.5h) +6weidera
Czw:Odpoczynek lub interwały?
Pt: K-1(1.5h) +6weidera
Sob:wyciskanie sztangi leżąc 16-16-12-10 :6weidera
Nd: Odpoczynek lub interwały ?

A6W zacząłem wczoraj tj 23. Proszę o doradzenie mi w tych kwestiach. Chciałbym jak najszybciej i najlepiej pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha ( complete a6w -chyba) wyrzeźbić klatę i dodatkowo zrzucić tkankę tłuszczową z ud.

Zmieniony przez - Netroxx w dniu 2011-09-24 23:22:20

Zmieniony przez - Netroxx w dniu 2011-09-24 23:24:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 23860 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147326
Uprawiane inne sporty : K-1 - ile jak czesto od ilu, w jakie dni??

Cel treningowy : Rzeźba + schudnięcie - tój cel głównie zalezy od odzywiania , jednak przy takim wysiłku fizycznym jak trening siłowy i K-1 lepiej zajadać SYTO.

Dieta : Stosowałem Dukana ale przerwałem. Mogę zapłacić za jakąś sprawdzoną przez Was dietę.- bo to masakra organizmu wiec dobrze zrobiłes jedyne krzywde sobie zrobisz takim badziewiem.

"A6W zacząłem wczoraj tj 23. Proszę o doradzenie mi w tych kwestiach. Chciałbym jak najszybciej i najlepiej pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha ( complete a6w -chyba) wyrzeźbić klatę i dodatkowo zrzucić tkankę tłuszczową z ud."

to najgorszy i niebezpieczny dla zdrowia program treningowy na miesnie brzucha , wiec sobie daruj i nie wierz w to co pisza kolorowe gazetki.

"Przychodzę do Was z prośbą o doradzenie mi co mam zrobić aby wyrzeźbić klatę i brzuch"

tylko tyle DOROSNIJ trenuj NOGI I PLECY a wtedy zobaczysz efekty swoich treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
K-1 od ponad roku , 3 razy w tygodniu, po 1.5h . Ważyłem już około 98-100 kg , schudłem do 89 i w wakacje przybrałem te 3kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 23860 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147326
siadz sobie spokojnie i poczytaj

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czytałem to już miejscami dawno temu, ale zaraz całe pochłonę ;) . Tylko, chodzi o to, że ja nie chcę ćwiczyć na wszystkie partie mojego ciała, chcę po prostu wyrzeźbić brzuch i klatę. Reszta mnie nie interesuje... Co sądzisz o tej diecie ? Podać obwód ud, klaty itd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
'Tylko, chodzi o to, że ja nie chcę ćwiczyć na wszystkie partie mojego ciała, chcę po prostu wyrzeźbić brzuch i klatę"

hehe rozbawiłes mnie w takim razie ja ci nie POMOGE

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie jest to realne ? :> Widzisz, że się na tym nie znam więc doradź coś. Nie chcę być kulturystą tylko wyglądać przyzwoicie. Gdybym miał chodź grosz pojęcia bym tutaj nie przychodził :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
nutlove nowy