SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy rower...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Witam.

Szukam roweru do hmm chciałbym nanim czasami pojedzić i po skakać(ale nie jakoś hardcorowo) po lesie,ale także porobić jakieś tricki w mieście,chyba łatwo się domyślićie o co mi chodzi.Na rower będe miał do wydania nie za dużo i nie za mało jak dlakogo jakieś 1000zł oczywiście jeżeli będe miał do wyboru dużo lepszy rower droższy o jakieś 100-300zł to jakoś te pieniądze znajdę.Mój kolega posiada rower Gtix master on mi proponuje żebym kupił sobie taki sam,ale z tego co wyczytałem w internecie rama roweru szybko sie psuje/łamie,czy jest to prawda ? Jeśłi tak to jaki mi możecie polecić rower ?
Niechce się bawić w żadne składanie roweru ponieważ sie natym nieznam jak narazie.
Podobno ważne mój wzrost to około 176cm.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14703
za ok 1200 na allegro kupisz krossa level A2. Jesli chodzi o kategorie cena/jakosc to moim zdaniem kross zdecydowanie wygrywa z kellysem

"Kto chce wygrać już jest bliski zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Za 1000-1300zł nic nowego nie kupisz, co by nadawało się dla Ciebie. Musisz celować w używki, a wiadomo jak to z nimi jest. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
za 1300, hrrr sa tam jakies padaczki, ale czy jest sens

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Może z tą jazdą/skokami po lesie przesadziłem,raczej chodzi mi o własnej roboty hopy,rower chyba powinien być tańszy teraz.
Kiedyś widziałem na allegro(niestety aukcji już niema) fajnego Dragstara z jednym hamulcem chyba przednim ten typ roweru to chyba street,a street jest do tricków(tak mi się zdaje ),może dało by się na nim poskakać czasami na małych własnej roboty hopek.

Edit:
Czy może lepiej jak dlamnie będzie złożyć rower za taką kase a potem ewentualnie ulepszać/dokupywać nowe części ? Problem w tym że ja się wogóle nie znam na częściach(firmach) do roweru.

Zmieniony przez - Pytan w dniu 2008-05-22 20:55:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Za 1400zł możesz kupić Kellys Quartz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Jak się nie znasz na częściach to pewnie nie wiesz jak złożyć taki rower Tak taki rower z jednym hamulcem jest akurat dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
Thomy, Kellys Quartz złamie sie w poł na chopkach, to jest rower xc
Ktory poprostu nienadaje sie do skokow.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Ale Thomy tego nie zrozumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thomy, dajesz jakieś zniżki dla stałych klientów w tym sklepie Kellysa, w którym pracujesz????? Masz teraz jakieś promocje???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 574 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7077
Co 10 osoba wygrywa super wypasionego kellysa, niestety co 5 musi przez rok promowac marke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower (5500zł) - wart swojej ceny?

Następny temat

skok wzwyż

WHEY premium