SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz___!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
Napisze tak:

w 2003 roku na sfd w suplementacji doradzili mi 3kg hi teca, 2kg ovopolu, aminokwasy - tyle z powodu funduszy.
Miałem wtedy ok. 17 lat byłem sportowcem lecz wiecie jak jest.
Od nie dawna (wszystko w profilu) wznowiłem treningi.


Moje postanowienia to czekać do zastaju na diecie, później suple a za jakieś 5 lat doping z głową.


Teraz tak:

moja dieta musze przyznać, że jem poprostu dużo białka, węgli mało z powodu braku apetytu, piwko też zdaża się wypić.

Od wznowienia treningów waga na dzień dzisiejszy poszła mi z 76 na 82 - wszędzie poszło, brzuch spadł, siła też znacznie do góry.

Za tydzień zaczynam nową rozpiske (kolejną na mase-z progresją tylko w podstawowych). którą mam w planach ciągnąć przez ok 2 miechy chyba że ciągle będzie zadowalająca.





Co myślicie otym żeby na jeszcze następną już zacząć odżywki??
Chciałbym mieć wszystko na ostatni guzik - diete też będe miał z zegarkiem w ręku trzymaną.


Dokładnie chodzi mi oto, że za jakieś 3 m-ce chciałbym wydać nato z 300 funtów i teraz czy kupić coś pożądnie na raz czy poprostu więcej puszek białka, carbo amino i mieć zapas na dłużej??
Korci mnie ta kreatyna ale chciałbym najpierw wykożystać te słabsze odżyweczki.

No chyba, że leprza ta opcja dłuższa i akurat jak się skończą zapasy skołuje kase na rozpiske opartą na kreatynie, ale nie wiem co będzie za tyle czasu.






Co lepiej kupić? wszystko w Angli czy lepiej w Polsce wysyłkowo? Bo gdzieś widziałem 15kg za 150zł, to nie tak sporo, czy może sklepik SFD? jak jest z wysyłką do UK?, pozatym sam wolałbym to co polskie.


Możecie mi pomóc? narazie tylko co kupić i czy 300 funtów starczy czy 100 więcej byłoby jeszcze lepiej? chce witaminy wszystko, ale też niechce wyżucić pieniędzy bo zapier. dalam nanie pozatym mam córke i żone, chodź to ona mnie namówiła żebym tak nato nie sępił.

A szczerze powiem, nie znam się natym, trening rozumiem, diete też bym sobie potrafił ułożyć ale odżywki dopierą są przedemną.


I odrazu jakie firmy najleprze, kiedyś Hi Tec dominował.





A i jeszcze jedno

jak pisałem wyżej odżywki chciałem zacząc z rozpiską po tej co zaczne od przyszłego tygodnia.

Znając siebie myśle, że z 41 będzie, wtedy chciałbym zacząć mase z siłą, to byłby leprzy efekt w połączeniu z suplami? czy lepiej dalej mase?

Redukcji narazie nie zaczynam bo moim zdaniem robi się to przed wakacjami a przecież to już teraz, nie będe redukował 38 pozatym nie jest źle z tłuszczem, w te wakacje nie robie regeneracji, stawiam wiatrak i jade.




A "OVOPOL" jeszcze jest na forum, z chęcią bym zakupił więcej kilo jako stały dodatek do diety, miło wspominam.260 białek 1kg.

" Nie bój się zmiany na lepsze "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ovopol miło wspominasz?

mało z powodu braku apetytu->dibencozide,multiwitamine,sporo ruchu na świeżym powietrzu,basen i apetyt będzie jak trzeba

widz eże wszystko masz zaplanowane, troche sie pogubiłem w twojej rozpisce,ale wydaje mi się, że teraz dietka+standardowe dodatki, za 3mce kreda, tak? pochwalam

tak więc na razie owe standardowe dodatki, wpc,o3,multiwitamine,chela mzb

za te 3miechy jakieś markowe creapure zarzucisz i najpewniej będzie si

co cen w uk nie mam pojecia, ale tak na logike to chyba kożystniej zrobić zapasy u nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

polaczenie 3 supli

Następny temat

Moja suplementacja rada?

WHEY premium