SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
1. WIEK: 21
2. WAGA:89
3. WZROST:185
4. WYMIARY:
-biceps:40
-klatka:samemu zle zmierzyc
-udo: ok.63
-talia:ok. 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2,5
6. DIETA:
-białko:2,7 - na cyklu zwieksze do 3
-węglowodany: 4,2
-tłuszcz:1,1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:-
8. TRENING:split
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:-
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej ekto
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -
15. PPM (podstawowa przemiana materii):?
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie robilem max
-martwy ciąg: nie robilem max
-przysiad: 140

Witam
Wczoraj przy wieczornej kawie z kumplem podzielilem się, że w listopadzie zaczynam cykl. Ziomek poddal w watpliwosc czy jak na pierwszy raz nie za ostro zaczynam. a mianowicie:
planuje wziac 40 strzalow prolki + 100 metki
wychodziloby cos ponad 260mg testosteronu tygodniowo (2ml e4d) i metki po 15mg dziennie przez niecale 5 tygodni.
zdaje sobie sprawe, ze na 1 cykl zawsze polecacie 1 srodek, ale akurat metke dostalem darmowo i pomyslalem ze skorzystam. ale jeszcze wszystko jest do rozważenia. mam juz rozpisany cykl, chcialbym zebyscie rzucili okiem: http://i55.tinypic.com/2i04thl.jpg
do cyklu oczywiscie multiwitaminy z treca, omega 3, cynk, gainer i bialko (to juz oczywiscie wg brakow w diecie)
jakie sa wasze spostrzezenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1704
mi sie wydaje ze 2 srodki na pierwszy cykl to za duzo, na samej mecie albo prolo, solo bedziesz miał podobne efekty jak na obu srodkach jednoczesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
prolo dawka standard, w mety takie dawki nie ma się co bawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
to jego pierwszy kontakt z metanabolem wiec czemu ma sie nie bawic skoro juz ma?ja bym dolozyl.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
ale po co odrazu ładować kilka środków na pierwszy cykl
jak na jednym również będzie progres
widzę tam w Twojej rozpisce chyba clen? jak tak to również daj sobie spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 325 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 806
Na pierwszy raz to sobie przybij Propionat, Oxandrolon albo Primobolan. Nie blokują tak bardzo i są w miarę łagodne dla organizmu.

Najlepszym trenerem jest ból, ale ma mało uczniów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
dzieki serdeczne za odpowiedzi. zostane przy prolce i takiej dawce jaką mam, skoro tak jak myslalem to nie jest za ostro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1704
k,orwa wszedłem w ten temat bo myslałem że bedzie o pierwszyszm seksie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Jeszcze sie doczekasz Trot swojego pierwszego razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
kurde nie da sie edytowac postow. we WSZYSTKO O METANABOLU jak rowniez w tej calej czarnej ksiedze jest napisane ze dawki juz od 15mg sa w jakis sposob efektywne. wiec mysle ze skoro dostalem ja darmowo to raczej ja wykorzystam, choc wiem ze i prolka mnie ruszy. glownie z tego powodu ze data tej metki jest do 2012 roku - a ja planuje robic 1 cykl rocznie wlasnie w okresach takich jak listopad czy grudzien. flex czemu radzisz nie stosowac clena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
bo go nie lubię
a na odbloku może Ci jedynie pogorszyć samopoczucie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po ph

Następny temat

badania wydolnosciowe

WHEY premium