SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl prawie 49 a może start z cyklem i non stop...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
Co do igieł to miałem kiedyś testa suspension i zapychal igły nawet 0.9 musiałem wbijać 1.2 w udo aż czułem chrupanie w trakcie wbijanie nie polecam %)


Zmieniony przez - Creme w dniu 2019-09-19 08:13:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Zgred49
Mam nadzieję że nie będą przekłamane bo dopadło mnie i jestem mocno przeziębiony biorę 3x dziennie NeosineForte, Orofar Max na gardło, Nasic do nosa

Nara



Zmieniony przez - Zgred49 w dniu 2019-09-19 07:15:04


jedynie morfo, a dokladniej poziom leukocytow jak sie nie wykurujesz do czasu badania

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 53 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 11521
Witam.
Odebrałem wyniki.
Dodałem z ciekawości sód, magnez, potas i wit. D3.
Proszę o ocenę i zalecenia bo widzę że Estradiol wysoko.
Prolaktyna podniesiona ( ale tyle to powinna zejść jak się Estro obniży - z wiedzy wyczytanej wnioskuję )

Szło przez 3 tygodnie 200mg Prolongatum tygodniowo, dzielone na 2 razy.
HCG nie biłem jeszcze, mam zamiar co 5 tygodni 5000 j.m. dzielone na 3 razy co 2 dni.
( wg planu w przyszłym tygodniu w czwartek, 4 października pierwsze HCG 1666 j.m.).

Mam na stanie takie cukierki:
Symex 25mg
Dostinex 0,5mg
Clostilbegyt 50mg
Tamoxifen-EGIS 20mg
















Zmieniony przez - Zgred49 w dniu 2019-09-24 18:18:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
I bdb, ze zaczoles od malej daki tescia zeby sie oswoic z tematem. E2 ponad wa razy maks pociagnelo za soba prolaktyne. Zacznij podawac exe. Raz cala tadletke, pozniej pol eod. Zbadaj za dwa tygodnie e2 i prl. Zobaczymy czy tego exe za duzo/za malo dla Ciebie. Moze byc tak, ze jak e2 spadnie to prl rowniez. Ale gwarancji nie ma i moze bedziesz musial minimlne ilosci cabaseru wrzucac raz na 10 dni.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 53 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 11521
Krzychu
Czyli dobrze zrozumiałem :
Dzisiaj wieczorem 1 tab. Symex 25mg i potem co drugi dzień pół tabletki przez 2tygodnie.
Za 2 tygodnie 8 października badania.
Pytanie:
Akurat wtedy 4,6,8 października mam bić HCG czy bić normalnie zgodnie z planem bo pewno zaburzy to wyniki.
Czy lepiej poczekać te 4 dni i po badaniach przybić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Z symexem sie zgadza. HCG faktycznie podbije wynik. Jesli chcesz miec dokladne dane ile symexu do 200mg tescia/week to bym sie wstrzymal. Bedziesz sie musial zastanowic czy nie bic hcg caly czas w malych ilosciach (np 500iu dwa razy na tydzien) zeby tak nie wybijalo tego e2 lub nie dodawac ekstra dawki exe w tygodniu gdy dajesz hCG. Pierwsza opcja troche upierdliwa ale jakos ja przelknolem i mozna sie przyzwyczaic. Pare miesiecy juz tak lecialem, choc obecnie jade na samym hCG bez tescia.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 24.09.2019 19:01:30
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
z hcg sie wstrzymaj, zebys mial dobry obraz, co do dawki exe. zrob, jak pisze Krzychu, jesli chodzi o dawkowanie exe. reszta wynikow, jak widzisz jest ok, lipidy tez sa w miare ok. co do prolki to sie zobaczy, czy obnizenie estro pociagnie ja w dol, czy nie. moze jestes ta jednostka, co nawet mala dawka testa powoduje wzrost prolki. sie okaze.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 53 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 11521
Zrobię jak piszecie.
Już łykłem pierwszą
DZIĘKUJĘ za błyskawiczną akcję !
Szczerze, trochę się denerwowałem jak zadziałać.

A z tymi badaniami to reszta chyba spoko ?

Gdzieś czytałem bo sobie to zapisałem, że średnio 1000HCG podbija tak E2 jak 40mg Prolongatum.
Czyli 5000j.m. HCG jak 200mg Prolong.
To tak z tego by wychodziło że w tygodniu z HCG jak będę bił na 3 razy co 2 dni te 5000 , mozna by dołożyć dodatkowo pół tab. symexu do pierwszego i pół do trzeciego strzału.
To tak teoretycznie oczywiście.

Czyli na razie tak:
Dzisiaj 1tab. i dalej 0,5tab.E2D
Za 2 tygodnie badania.
Patrzymy czy dobrze dobrane dawka czy np. nie za dużo.
Ustalamy dawkę na przyszłość.
Przybijam HCG dokładając Symexu tyle ile zalecicie i po ostatnim strzale za 24 godziny badania kontrolne czy dobra dawka pod HCG i ustalamy na kolejne bicia ile dokładać.
Potem czekam z 2, 3 tygodnie i badania czy nowa dawka pod Prolongatum się sprawdza.

Czy dobrze kombinuję?

Wolałbym z wygody zostać przy tym 5000 raz na 5 tygodni 3x1666E2D i dokładać symex przy HCG.

Czy to już teraz się odchodzi od takiej metody bo coś nie teges ?
Bo jak mus to mus

A tak przy okazji laborant który pobierał krew mówił mi że On TYLKO pracuje na igłach Terumo Agani bo najlepsze
Się kuźwa nie odezwałem jakie miałem dziadowskie

Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Zgred49 w dniu 2019-09-25 05:27:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
z tymi badaniami i dawkami dobrze kombinujesz.
co do reszty badan napisalem Ci, ze jest ok.
co do hcg - szkoly sa rozne, jedni bija caly czas malutkie dawki czesciej, inni bija wiecej, a rzadziej. ile osob, tyle teorii. chcesz to laduj te 5000ui na 3x, ale wbijaj dawke co 3 dni, a nie 2.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym zmienił lab skoro tam facet pobiera krew ;) Jemu tam pikuś na czym pracuje, bo sobie ich nie wbija. Hcg wcześniej dawałem pon,Sr,piat, a teraz pon i czw . 5000 co 4 tygodnie.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OXO-6

Następny temat

Zmiana estru podczas cyklu

WHEY premium