SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl dla indywidualisty - co polecacie ? konkretnie..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Że na focie masz przedramionko i łapeczki, do tego widać Ci żebra. Ciężko uwierzyć w ankietę. Dobra, to ostatni post w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
Skoro w przypadku dysproporcji mięśni, sterydy injekcyjne nie pomogą w takim razie temat do zamknięcia ponieważ mój plan nie wypali.

Jeżeli ktoś ma ochotę się wypowiedzieć, chętnie przeczytam co dalej (jaka dieta i trening) aby zlikwidować dysproporcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Ćwicz więcej na hantlach, mniej na gryfie, bo ćwicząc gryfem może być tak, że przykładowo jedna ręka wykona większą pracę podnosząc niż druga, a w przypadku hantli jest tak, że i jedna i druga musi wykonać tyle samo powtórzeń takim samym ciężarem, a jeżeli słabsza nie da rady to poproś o pomoc i rób powtórzenia wymuszone.

Alfą i omegą nie jestem, ale wydaje mi się, że właśnie w podobny sposób mówił mi trener na siłce jak zmniejszyć dysproporcję w wymiarach ramienia.

Sam mam 1cm różnicy, ale się nie przejmuję :). Na dodatek w lewej mam większą bułę, a mniejszego i silniejszego trica, a w prawej mam mniejszą bułę, mniej siły i większego trica.
PS. Lewa jest większa . Głupie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
190 wzrostu chlopak ma wiec tam w lapeczce napewno jest tyle ile mowi. Nie moze miec mniej bo by wygladal jak kosciotrup. Teraz wyglada jak normalny chudy człowiek. Przy tym wzroscie reka np 30 to juz by chyba wymagało hospitalizacji bo by kolezka mial problemy z podniesieniem szklanki

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
ćwiczę na hantlach, ograniczyłem już gryf :/ takie podstawy mam już opanowane od początku walki z dysproporcją. Prawa jest silniejsza gdy ramie jest wyprostowane, słabsza gdy trzeba jądociągnąć do końcowej fazy napięcia, jest silniejsza jeżeli chodzi o długie napięcia. Lewa jest szybsza w tym samym cięzaże jest słabsza gdy ramię jest wyprostowane (oczywiscie nie prostuje do konca ramion), jest silniejsza gdy dociągam ciężar i jestem już w fazie zgiętego ramienia czyli hantel przy barku jeśli mozna tak to określić).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Jestem wyższy o centymetr, zaczynałem ważąc 69 kg, miałem 31cm w "gałązce" jak zaczynałem, a żebra było mi widać tylko jak podniosę ręce, a kraty nie miałem nigdy. Nie wiem jak to działa, ale jak widzę ludzi nawet 180 ważących tyle co ja, kiedy zaczynałem to wyglądają 2 razy chudziej niż ja wtedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
Zmieniony przez - Marco2200 w dniu 2009-02-03 23:26:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
sooql 191cm wzrostu i 31cm w napiętym ramieniu ? ciezko mi sobie to wyobrazic

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Miałem wtedy co prawda 15 czy tam 16 lat, ale tak było. Pokazałbym Ci fotę, ale miałem ostatnio bardzo ambitnego formata robionego przez informatyka, który wy*******ił mi w kosmos wszystkie partycje zamiast systemowej, więc niestety nie mogę tego zrobić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA ... Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostka:ranking 20 najmocniej uzależniających używek

Następny temat

Zapalnie miesnia sercowego a doping

WHEY premium