SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - odblok czy mostek ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 633
WIEK:27
2. WAGA:86.2
3. WZROST:176
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat
6. DIETA: obecnie ketoza
-białko:200g
-węglowodany:30g
-tłuszcz:170g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:kiedys wino 6 tygodni :)
8. TRENING:4-5razy w tygodniu split
9. CEL CYKLU: przełamanie 3 letniej stagnacjj
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:5 lat
11. POZIOM BF%:10-12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezo / endo
13. STAN ZDROWIA:wypadek motoryzacyjny / kilka ograniczen w cwiczeniu nog
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: trudno okreslic
15. PPM (podstawowa przemiana materii): praca siedzaca/ mogloby byc lepiej :)
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:130
-martwy ciąg: 90kg
-przysiad:130

Cześć :)

Od około 18 tygodni jestem na cyklu enan solo (pon i czw po 250mg). Jestem zadowolony z efektów, ale wypadl mi w tym roku szybciej urlop przez co za szybko przeszedłem na redukcje. Po standardowej redukcji i tak waga została 82kg zamiast 76kg jak co roku, wiec jest okej.

Jednakże wiem, ze nie wykorzystałem w pełni potencjału pierwszego cyklu przez ujemny bilans kaloryczny i ketozę. Teraz wróciłem z wakacji podczas których przybilem 2 strzały i mam dylemat co dalej. Oczywiście w 1 kolejności musze wrócić do formy z przed wyjazdu gdyż ostro napuchlem od jedzenia i drinków, ale to świadoma decyzja dla resetu, który robię sobie raz w roku.

Zależy mi, aby po powrocie do formy podtrzymać ja do końca wakacji i na jesień wejść konkretnie z masa i tutaj pytanie do bardziej doświadczonych, robić odbloka czy zrobić sobie jakis mostek w stylu (pon i czw po 125mg). Dodam, ze hormony badam na bieżąco, pod ręka ari i cabaser. W czasie cyklu przyjąłem 5.000 hcg i właśnie zaczynam drugi flakon, bo jednak trochę za mało go przyjąłem w tak długim czasie.

Proszę o podanie możliwości z dawkami teścia i hcg, jeżeli jednak odblok to tez będę wdzięczny za podpowiedz jak to rozegrać, zostało mi pół flakona enana i 5.000 hcg pod ręka.

Dzięki z góry !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94646 Napisanych postów 364639 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669656
Jak wyniki badań ? Morfologia /lipidogram itd ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 633
lodzianin1
Jak wyniki badań ? Morfologia /lipidogram itd ?


Wszystko w widełkach miałem 4 tygodnie temu, teraz odczekam po wakacjach tydzień dwa, żeby się unormowało wszystko, bo na bank wątroba dostała i zrobię znów. Z estro najwiecej problemów, bo jak miałem 2x normę to mnie zamuliło strasznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Moje zdanie takie że jak ma być odblok na trzy miesiące to bez sensu, mostek jeżeli znowu ćwiczysz ostro, a badania są ok i zdrowie pozwala też nieszczególnie skoro i tak masz bloka i trenujesz to niech skórka będzie warta wyprawki. Ja bym normalnie leciał dalej skoro chcesz mieć kontakt z saa, a gdy uznasz że masa to coś tam podbił i/lub dodał. Jeżeli dbasz o siebie i zdrowie to można lecieć na samym teście długo. Jak odblok to dłużej niż trzy miechy bo sam odblok potrwa minimum miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 633
master7711
Moje zdanie takie że jak ma być odblok na trzy miesiące to bez sensu, mostek jeżeli znowu ćwiczysz ostro, a badania są ok i zdrowie pozwala też nieszczególnie skoro i tak masz bloka i trenujesz to niech skórka będzie warta wyprawki. Ja bym normalnie leciał dalej skoro chcesz mieć kontakt z saa, a gdy uznasz że masa to coś tam podbił i/lub dodał. Jeżeli dbasz o siebie i zdrowie to można lecieć na samym teście długo. Jak odblok to dłużej niż trzy miechy bo sam odblok potrwa minimum miesiąc.


Myślałem o odbloku nawet do końca października / listopada to prawie pół roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
No to w takim układzie musisz sam pomyśleć czy chcesz odblok czy dalej saa. Mostek bym rozważał dopiero gdy zdrowie lub chęci nie te. Jeżeli pół roku no to jakąś tam alternatywą jest odblok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 633
master7711
No to w takim układzie musisz sam pomyśleć czy chcesz odblok czy dalej saa. Mostek bym rozważał dopiero gdy zdrowie lub chęci nie te. Jeżeli pół roku no to jakąś tam alternatywą jest odblok.


Jakaś szansa na podpowiedzi z tym odwłokiem ? Ile hcg i clomida i w jakim odstępie czasowym po ostatnim strzale ? + kiedy i co ile badania :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prima+Boldek

Następny temat

Wyniki badań i samopoczucie

WHEY premium