SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - Testosteron Enan, symex i HCG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669686
każdy w jakiś inny sposób może mieć jakieś odczucia
ja nie pamiętam już

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 233
hehe.. czyli nie powinno mnie to jakos mocniej stresowac? Chce jutro podejsc do lekarza i zrobic skierowanie na badania, myslalem o FSH, LH, Progesteron, Estradiol, Prolaktyna i Testosteron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
jezeli jestes juz na bombie to FSH i LH odpusc (to miales zrobic przed rozpoczęciem cyklu), reszte badan mozesz zrobic, zobacyzsz jak wypada estro, prolo iczy bijesz ok testa, a jaka firma jak mozna zapytac ? ps, skup sie na diecie, pozdro...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
Proszę cię ... może dostaniesz co najwyżej na testosteron w najlepszym wypadku

Jak jesteś na bombie LH FSH i tak wyjdzie 0,1 <
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 233
U mnie nie mozna robic badan prywatnie, musze dostac skierowanie od lekarza domowego, niestety..
Lapczywy- firmy Genesis 10x1ml 250mg, bije igla 0,6 x 25mm.

Co do diety, to zostala urozmaicona w wieksza ilosc warzyw i owocow, staram sie codziennie dodawac inne do posilkow.
Ponadto, jem 4 posilki zamiast 3 w ktorych staram sie zachowac odpowiedni stosunek weglowodanow do bialek oraz ograniczac tluszcze. No i kcal poszly troche w gore, apetyt rosnie bez hipokryzji..


Zmieniony przez - Orn w dniu 2017-03-15 22:54:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
A z jakiego powodu nie możesz prywatnie ? małe miasteczko i nie ma prywatnego labu ?

Jeżeli tak to będziesz jeździł do innego miasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 233
Powiedzmy.. inna polityka (mieszkam za granica).. Mam nadzieje, ze nie beda utrudniali..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 316 Napisanych postów 177 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17485
Orn
Powiedzmy.. inna polityka (mieszkam za granica).. Mam nadzieje, ze nie beda utrudniali..


A gdzie mieszkasz ? MIalem ten sam problem ale znalazly sie laby :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 233
Wnioskujac po Twoim nicku jestesmy sasiadami, Islandia.Poradz chociaz jak szukales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 316 Napisanych postów 177 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17485
Ja poszeldem do lekarza i powiedzialem, ze w Polsce leczylem sie na niski poziom testosteronu i martwie sie o swoje samopoczucie, totez chcialbym sprawdzic panel hormonalny aby ewentualnie kontynuowac leczenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxa kefei

Następny temat

Wpływ Testo i HCG na estro

WHEY premium