SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy Cykl!!! Testosteron Depo oraz Stanozolol Phenom Pharmacy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2015

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

74

Wzrost

172

Obwód ramienia

43

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko 220g W:190g T:80g Redukcja

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Zadne, To moj pierwszy cykl

Cel cyklu

Sucha Masa Miesniowa i Rzezba

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezomorfik

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

lekka do porostu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 196
Witam chiałbym zapytać odnośnie czy to nadaje się na pierwszy cykl.
Posiadam 5x1ml 250mg Testosteron Depo(Indie)oraz 2x 1ml 250mg Testosterone Aburaihan (Iran)i Stanozolol Phenom Pharmacy 2x 10ml.
Pytanie jak to brac i czy jest sens. Jaki odblok kupic narazie posiadam 15tab.Clomidu Co byscie radzili za wszelkie rady z góry dziekuje.
Ps.Prosze nie pisac zebym kupil sobie mety czy cos w tym stylu poniewaz mam dostep tylko do tych srodkow dlatego ze mieszkam za granicą a w tym kraju naprawde panuje prohibicja i wiele trudu zajeło mi zeby dokopać sie gdziekolwiek.Pozdrawiam


Tendencje do łysienia raczej nie mam ale lekką do porostu włosów i wczesniej przechodziłem lipomastie nie wiem czy to istostne w tej kwesti ale zrzuciłem wage i zanikło. Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Za mało testa masz.

Słabo tą ankietę wypełniłeś.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2014-03-20 00:10:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 196
Przepraszam pomyłka mam 2 opakowania Testosteron depo czyli 10x1ml plus te dwa Irańskie. czego potrzebujesz jeszcze do ankiety? to postaram sie napisac. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
b.ważną info. jest pas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94375 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
ankiete to sie wypełnia całą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 196
Pas 87, A rekordow nie bije wiec nie wiem jakie są maxy obecnie.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 196
Ankieta

1. WIEK: 23
2. WAGA: 77 ku Mojemu zdziwieniu dzis sie wazyłem
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 107
udo:57
-talia: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lat
6. DIETA:
-białko: 220 gr/dzien
węglowodany: ok 190gr
-tłuszcz: 80gr
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: 3<4razy w tygodniu silownia i areoby
9. CEL CYKLU: czysta masa miesniowa, rzezba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 0
11. POZIOM BF%: 18,4%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lekki do porostu tak mi sie wydaje
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1626.6 a tak wyszło w innym kalkulatorze 1830
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 105kg x6
-martwy ciąg: 90-100
-przysiad: 100kg x4
Miałem czas na sprawdzenie. prosze o rady bo czytałem ze do enana depo niektorzy uzywają HcG a ja niemam dostepu do tego srodka . z góry dziekuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94375 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
aby był ten cykl sensowny to musaił by trwać minimum 12 tygodni i dawka testa to 250 mg wbijane co 5 dni,tak do pct przydała by się choć 1 ampa hcg 5000 j.m. i clomidu minimum 20 tabletek(to minimum)

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 196
Ok rozumiem, mam mozliwosc dokupienia jeszcze jednego opakowania. czyli patrząc z tej perspektywy to wychodzi 6 inekcji w miesiacu rozkładając cykl na 3 miesiace czyli załózmy ze mam 15 amp.depo i te dwie Aburaihana. więc lepiej dokupic dwa opakowania depo i zostawic tego Aburaihana w spokoju czy 17 amp. wystarczy spokojnie? Clomidu dokupie tyle ile bedzie trzeba napisales minimum 20tab. a bezpieczna Norma? Oraz jest problem z tym hcg czy to konieczne? jeszcze sie o to postaram popytam. A co ze Stanozolem? zostawic go na nastepny cykl. Czy smiało na pierwszy sie nadaje w połaczeniu z Depo?. dzieki i Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Czy to bedzie przewaga Depo czy Irana nie ma to znaczenia. Hcg zalatw, tam gdzie organizujesz reszte towaru powinni miec i hcg. Winko zostaw na nastepny cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 196
Ok postaram sie. Czyli wniosek taki 250mg depo co 5 dzień . a kiedy zarzucić clomid ile jego? i kiedy hcg?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczepienie a test enat. ??

Następny temat

pierwszy cykl z Metą - relacja;)

WHEY premium