SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl 35 latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Załóż raczej swój temat nie pytasz u innych gdzie popadnie lub pytaj w czynnikach. Ale najpierw to przeczytaj o co pytasz


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 13.02.2019 22:40:14

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
luk81
lodzianin1
Są leki na trzymanie E2 w ryzach tak więc to żaden problem


Dwa pytania. Jedno techniczne. Jak sobie radzicie z cięciem symexu (jest dość twardy). Jakieś patent? Dwa. Lepiej bić prolkę co drugi dzień (wyjdzie 400 week), czy e4d 200 (dwie ampy). Przy którym rozwiązaniu stężenie będzie bardziej stabilne?Pytanie wyłącznie do ekspertów!



KUp gilotynke do dzielania tabs w aptece kilka zł.

Wbijaj dawke 400mg na 2x pon/czw po 200mg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dziele ostrym nozem na twardym podlozu, a jak cos mam dzielic np na wiecej czesci to rozkruszam calos na proszek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 164
Panowie czy boldenon nadawał by się na pierwszy cykl. Jeśli tak to jakiej firmy i jak brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na 1-y cykl sam tesc wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 164
Arek ale ze względu na wysoki poziom estradiolu nie za bardzo teść mi pasuję bo mocno aromatyzuje a nie mam jak załatwić symexu. Może endokrynolog by mi przepisał z twoimi wynikami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
To już rozm ze swoim lek

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 164
Panowie dzięki wszystkim za pomoc dysponujecie naprawdę dużą wiedzą.
Odstawiłem kreatynę plus inne odżywki zrobiłem kolejne badanie po dwóch tygodniach i estradiol spadł z 42 do 19 więc już teść nie taki straszny.
Mam tylko pytanie czy po 4 miesięcznym cyklu będzie konieczne hcg czy wystarczy clomid albo coś innego w tabsach. Nie chciałbym już się kuć w lipcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 164
Panowie dzięki wszystkim za pomoc dysponujecie naprawdę dużą wiedzą.
Odstawiłem kreatynę plus inne odżywki zrobiłem kolejne badanie po dwóch tygodniach i estradiol spadł z 42 do 19 więc już teść nie taki straszny.
Mam tylko pytanie czy po 4 miesięcznym cyklu będzie konieczne hcg czy wystarczy clomid albo coś innego w tabsach. Nie chciałbym już się kuć w lipcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Bedzie konieczne zarowno w trakcie, jak i po cyklu.

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl ile mg Metki malay tiger

Następny temat

interpretacja wyników

WHEY premium