SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 35 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1143
Oczywiście że dezynfekuje wszystko. Krosty pojawiają się głównie na górnej części ciała typu plecy, klatka twarz. Ale tak jak mówię są to pojedyncze krostki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
kobepno
Oczywiście że dezynfekuje wszystko. Krosty pojawiają się głównie na górnej części ciała typu plecy, klatka twarz. Ale tak jak mówię są to pojedyncze krostki


To normalny skutek uboczny po zażyciu testo. Niektórym wchodzą syfy na potęgę. NIc z tym nie zrobisz, tak będzie, chyba że będziesz stosować izotek, ale nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 35 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1143
U mnie na szczęście jest ich bardzo mało więc nie ma tragedii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
To nic tylko się cieszyć, znam takich, że wyglądają jak trędowaci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
To teraz jesteś prawdziwy koks, oczywiście żartuję, normalny trądzik po towarze, prawie każdy tak ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 35 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1143
No dobra powiedzmy że po dwóch tygodniach stosowania anastrazolu idę się zbić estradiol... To co dalej. Odstawiam tabletki czy już przez cały cykl przyjmuje w jakiejś t dawce np pół tabsa co 4 dni ? Jestem zielony w temacie więc wolę się upewnić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
Przez cały cykl lecisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 35 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1143
Można razem przyjmować cabaser i anastrazol czy trzeba zachować jakiś odstęp czasowy pomiędzy mi tymi tabletkami?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
cabser to Ci 1/2 tabsa jednorazowo starczy, ari 1/2 tabsa co 2-3 dni. Nie musisz trzymac żadnego odstępu czasowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 35 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1143
Wolałem zapytać, bo wieczorem chce wziąć pół tabletki cabaser i pół anastrazolu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przejście z krótkiego na długiego - hcg

Następny temat

Turinabol + Undestor

WHEY premium