SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Spoko, nie ma spiny, tu chodzi o to żebyś robił to z głową bo czasami można zrobić sobie kuku i jest już za późno na naprawę tego co się uszkodziło, nie mam do Ciebie nic, jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Tu już nawet nie chodzi o to, że zrobi sobie krzywdę, bo będzie to tylko i wyłącznie jego wina, sam zaszkodzi sobie. Ale niech nie doradza innym, którzy robią to w dobrej kolejności, najpierw czytają i się pytają/upewniają, a potem wchodzą na bombę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
Psycho Dad
Tu już nawet nie chodzi o to, że zrobi sobie krzywdę, bo będzie to tylko i wyłącznie jego wina, sam zaszkodzi sobie. Ale niech nie doradza innym, którzy robią to w dobrej kolejności, najpierw czytają i się pytają/upewniają, a potem wchodzą na bombę.


Mogę doradzać innym, raz się pomyliłem na kilka postów, sam byłe jak widać w błędzie i gdybym nie napisał tego posta, to bym nadal był w złym przeświadczeniu...

Jeden detal co do HCG i widzisz bardzo ważny, ja swoją wiedzę opierałem m.in na MiniKoxie z poniższego filmu, jak widać prawda jest trochę inna.
Ale żeby od razu tak agresywnie do mnie, bezsensu każdy się uczy, dla Ciebie to oczywiste, jak dla mnie była inna oczywistość, ale była ona mylna i musze wykazać się pokorą w stosunku do bardzien "obytych" z tych tematem kolegów z działu.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 35 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1143
Ja jednak uważam że lepiej jest zapobiegać a nie później leczyć, więc będę bil 500 hcg co 4 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
kobepno
Ja jednak uważam że lepiej jest zapobiegać a nie później leczyć, więc będę bil 500 hcg co 4 dni


Dokładnie rób tak, jak koledzy bardziej doświadczeni napisali, ja będę robił tak samo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ale masz autorytet, co drugie słowo k***a i specjalistów/lekarzy/naukowców z badaniami odsyła w p***u i mówi, wiem lepiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
kobepno
Ja jednak uważam że lepiej jest zapobiegać a nie później leczyć, więc będę bil 500 hcg co 4 dni


Są różne szkoły bicia HCG w trakcie cyklu i każda jest na swój sposób dobra. Ja biję na ten przykład co 1-1,5 miecha 5000IU rozkładając to na 3 dawki co dwa dni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Człowieku ten gość ma takie zaplecze medyczne i finanse na to przeznaczone że nie wiem jak Ciebie ale mnie nigdy nie będzie stać na to żeby sobie na to pozwolić jak z resztą większość ludzi na tym forum, jest sponsorowany, a tak po za tym, posłuchaj rozmowy tego kolesia z pewną panią, która zajmuje się zawodowo takimi sprawami, zaginała go na każdym kroku, on nawet nie wie co to jest most i radził bym się nie sugerować jego radami bo to nie ta liga, robi kasę, nie zależy mu na rodzinie, dzieciach i skąd on to wszystko wie? Ma jakieś badania przeprowadzone na ludziach zamkniętych w ciemnych jaskiniach, to prorok, wszystko wie, tylko ma to sprawdzone na swoim organiźmie, twój może zareagować dużo inaczej, pamiętaj każdy jest inny
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
Psycho Dad
Ale masz autorytet, co drugie słowo k***a i specjalistów/lekarzy/naukowców z badaniami odsyła w p***u i mówi, wiem lepiej


Napisałem w wcześniejszym poście, że to nie mój mentor, ale nie ma co ukrywać i przyznaje sie do tego, ze czasami go słucham, ale też w wielu aspektach się nie zgadzam :)

No już doszliśmy do wniosku, że jednak Wy macie racje :) Dziękuję za nakierowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
Gucio547
Człowieku ten gość ma takie zaplecze medyczne i finanse na to przeznaczone że nie wiem jak Ciebie ale mnie nigdy nie będzie stać na to żeby sobie na to pozwolić jak z resztą większość ludzi na tym forum, jest sponsorowany, a tak po za tym, posłuchaj rozmowy tego kolesia z pewną panią, która zajmuje się zawodowo takimi sprawami, zaginała go na każdym kroku, on nawet nie wie co to jest most i radził bym się nie sugerować jego radami bo to nie ta liga, robi kasę, nie zależy mu na rodzinie, dzieciach i skąd on to wszystko wie? Ma jakieś badania przeprowadzone na ludziach zamkniętych w ciemnych jaskiniach, to prorok, wszystko wie, tylko ma to sprawdzone na swoim organiźmie, twój może zareagować dużo inaczej, pamiętaj każdy jest inny


To prawda, na siano nie narzekam, ale jakby było więcej to też bym się nie obraził :D

No nic dzięki Panowie :) Ja będe bił te 5000 tys jednostek co miesiąc, jak psycho powyżej i zobaczymy :) Ale będe dzielił na strzały po 500 co dwa dni :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przejście z krótkiego na długiego - hcg

Następny temat

Turinabol + Undestor

WHEY premium