SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 851
skint73 - dzieki ! Bo juz sie zaczalem zastanawiac...

Jeszcze chciabym wiedziec :
- lakcid brac codziennie ? np. rano po 1 posilku

Dzien wygladalby nastepujaco :
6:30 I posilek do niego : 1tab essen + pol tab hepa + 1 tab mety + Lakcid + witaminy
9:30 II posilek zaraz po jego zjedzeniu okolo 10 : 1tab essen + pol tab hepa + 1 tab mety
12:30 III posilek : 1tab essen + pol tab hepa + 1 tab mety

Czy tez porcje mety inaczej ustawic ? Np: 6:30 , 12:00 i przedtreningowy posilek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
a po co dzielisz tabl hepa?
oszczędzasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 851
Pare postow wyzej ktos zasugerowal aby brac 1tabl essen. i pol hepa wiec sie do tego ustosunkowalem.
Na cykl nie oszczedzam, slucham sie waszych rad.

Rozumiem ze teraz mam brac 1 tabl. hepa i 1 essen. czy sam hepa wystarczy ? - ktos odpowie jak bedzie lepiej ?

Jeszcze pytanie :
po cyklach z meta , badania watrobowe wrocily wam bez problemow do takich jak przed cyklem, zdazylo sie ze po jakims czasie od cyklu wyszly jeszcze lepiej niz przed cyklem ?


EDIT:
Moze ktos napisac jak wkoncu brac Heparegen ?
Wystarczy on sam na cyklu z meta czy wziasc do niego essen ?

Zmieniony przez - DOLBY23 w dniu 2011-08-17 19:26:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 851
Moglby ktos odpowiedziec na moje pytania ?

Jeszcze jedno... aby uniknac wypadania wlosow przy cyklu z meta, warto zainwestowac w Proscar badz Saw Palmetto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Przymierzasz się do tego cyklu jak jakaś "baba" . Za dużo się przejmujesz. To jest tylko 5-6 tyg. na mecie. Do każdej tabl. metki esseliv (tańszy od essentiale, a piguła mówiła, że to to samo właściwie). Ja tak zamierzam brać. Po cyklu hepatil, jak na ulotce (nie chce mi się sprawdzać). Włosami się tak nie przejmuj. Ja mam lekką tendencję do przerzedzania się włosów, a tak nie panikuję. Na trądzik dodaj zincas forte dwie tabl. (1 rano i 1 wiecz.). Bierz i baw się dobrze. Pozdr

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2011-08-19 07:32:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 851
Dzisiaj zrobilem ponownie badania.
Bilurbine mam w granicach normy 1.2/1.2.

Nie wiem czy to cos wadzi z cyklem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
my też nie wiemy ,bo nie znamy norm z Twojego laboratorium
Ty sobie lepiej daruje ten cykl bo jeszcze sobie wkręcisz jakąś chorobę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 851
Norma w moim labolatorium to wlasnie 1.2.
ASPAT - mam 30 , NORMA : 0-40
ALIAT - mam 8 , NORMA : 0-41

Jestem ciekaw wiec pytam.
Chyba lepiej zapytac i sie orientowac w temacie?
Narzekacie ze mlodzi pchaja sie bez glowy w "koks" ale jak juz ktos zadaje wiecej pytan to od razu "daruj cykl".

Gowniarze 17-18 lat dostaja odpowiedzi w tematach i maja rozpisywane cykle bez wiedzy o czym kolwiek i tak jest dobrze?!

Zmieniony przez - DOLBY23 w dniu 2011-08-20 16:48:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6900
Taki cykl jaki chcesz zrobić ,jest całkowicie bezpieczny i nawet bez tej całej masy osłonek i reszty badziewia nie powinieneś odczuć żadnych poważniejszych skutków ubocznych.

Dodam od siebie że metanabol jest bardzo niedocenianym i w miarę bezpiecznym środkiem , a na tym forum to w mniemaniu niektórych jest trucizną.
Jednak umiejętnie stosowany daje bardzo dobre rezultaty.

Moim zdaniem na pierwszy cykl to dobry środek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 851
P.sierp - dzieki za odpowiedz !

Jeszcze w sumie drobne sprawy ale chce wiedziec :
- czas miedzy tabletkami mety to do 6 godz- zgadza sie ?
- heparegen brac przed posilkiem (tak jak pisze na ulotce) i od razu po posilku badz w trakcie meta - zgadza sie ?

Potrzebuje tylko tych informacji i zaczynam cykl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostra redukcja clen/efka ...

Następny temat

Cykl do oceny Sucha masa

WHEY premium