SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich.
Zebrałem bardzo dużo informacji o cyklu Metanabolem i chciałem się was poradzić czy cykl który ułożyłem jest dobrym cyklem na 1 raz stosowania Mety.

1:cykl : 91 tabletek

1 tydzien-po 2 tabletki dziennie
2 tydzien-po 2 tabletki dziennie
3 tydzien-po 3 tabletki dziennie
4 tydzien-po 3 tabletki dziennie
5 tydzien-po 2 tabletki dziennie
6 tydzien-po 1 tabletce dziennie

2: Witaminy

3: odzywka białkowa

4: dieta wysoko białkowa

5: Osłonki Hepatil (po cyklu), Silimarol(w czasie cyklu)

6: Odblokowanie: Clomid

Jednocześnie mam pytanie:
nie wiem czy dostane Clomid , czy można zastąpić go Provironem , jeśli tak to jak brać Proviron? (w czasie cyklu czy po cyklu)

p.s. wiem ze dużo tu osłonek ale chce się jak najbardziej zabezpieczyć :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Cykl nie jest zły, chociaż szósty tydzień jest tutaj zbędny.
Ja bym nie kombinował, mianowicie:

1-5 15mg/ED z dwudniowum wejściem i zejściem (1-2,2-1) to równe 100tabletek i wystarczający cyklik jak na początek.

Proviron nie zastąpi Ci nolvadexu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, czyli mowisz ze Prov jest tu zbedny . wystarczy Clomid?
(Jesli uda mi sie go zdobyc :( )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
"Proviron nie zastąpi Ci nolvadexu."


Yyyy miało być proviron nie zastąpi Ci clomidu, ale już myślałem o tym że ew. nolvadex


Si, clomid w zupełności wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzieki . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
no ja ci napisze co uwazam ale poczekaj na odpowiedzi tych co maja pogrubione pseudonimy,no wiesz znaczy sie oni wiedza co pisza,cykl z metki to zreguly ludzie nie biora juz piramidowo jak kiedys tylko np.od poczatku do konca po 3 dziennie,bo tak jak se ulozyles 2 dziennie to malo,praktycznie gdzies tam chyba uriel pisal(niejestem pewien)ze 2 dziennie to nieblokuja nawet twijego tescia w artykule ze 2 dziennie z rana to mozna brac nawet pomiedzy cyklami na podwyzszenie anbolizmu w organizmie,z odblokowaniem to kazdy radzi inaczej i dobrze bo tak zawsze sie dochodzi do najlepszych opcji,jednoznacznej odpowiedzi to ci nikt nieda co lepsze clomid czy nolva,wiec napisze ci tak,ja biore nolve w czasie cyklu, a na odblokowanie mam clomid i dokupuje proviron a jak kasy starczy to nawet nolve tez po,i wtedy sie niemartwisz ze czegos ci brakuje,skoro tak wazne jest dla ciebie odblokowanie,dasz ze 30 zl wiecej i problem z glowy bo masz wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol+.. ??

Następny temat

dubol^dubolin?

WHEY premium