SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl, cypio, prop, meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4519

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

105

Wzrost

190

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

110

Obwód uda

70

Obwód talii

90

Staż na siłowni

3

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

ww380 b250 t100

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

split 4 dni

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ci napisałem przecie jak długo i kiedy, jedna tab cloma 1 tamo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
milus124
Spotkałem się z taką opinią po prostu że po 8tyg. warto podbić dawkę. Chciałem to tylko potwierdzić bo nie jest to moja opinia. Jeszcze tylko prosiłbym o rozpisanie dawek clomidu i tamoxu i sprawa załatwiona


Jeszcze cykl solo to tak , można manipulować dawkami estrami nawet co 6tygodni jeśli jednak wybierzesz opcję z winstrol em nie ma to uzasadnienia.
Jeśli opcja z metą , metę nidajesz na kicka tylko pod koniec cyklu nie na koniec jak pojawi się stagnacja ta opcja to masa.

Odnośnie sermówi hcg narazie wstrzymałbym bym się z rozpiską , najpierw, zrobił badania, hormonalne , a nie robił pct na oślep bo np wyskoczy prolaktyna , do odbloku będziesz potrzebował inhibitor prolaktyny, poziom estradiolu też jest ważnyżeby np do hcg dodać IA , przed wyjściem nasermy lub serm +IA [exe] moim zdaniem exe jest skuteczniejsze niż nolva w pct.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
Zrobiłem badania, można zaczynać cykl?

1-6 30mg ed meta
1-6 250mg e7d cypio
7-16 250mg e4d cypio







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko załatw cabaser, bo prolaktynę masz wybitą.

a tak to start



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-01-11 22:54:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jak chcesz to podbij cypionat na 375mg e5d w razie czego , miej , pod ręką arimidex lub exe ewentualnie nolve. Cypio już rozkręcone nie ma sensu wchodzić na propa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
A tamoxifen dobrze działa? Akurat mam dostęp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
nolva=tamox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
Szybkie pytanie, hcg trzeba przechowywać w lodówce czy niekoniecznie? Mówię o oryginalnie zapakowanym, jeszcze nie rozrobionym


Zmieniony przez - milus124 w dniu 2016-01-21 21:22:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Wypadałby. Tak mówi producent na ulotce. Ja trzymam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
Po ilu strzałach cypionatu warto sprawdzić poziom testa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl antek+test

Następny temat

hiperprolaktynemia a cykl

WHEY premium