SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl, cypio, prop, meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4509

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

105

Wzrost

190

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

110

Obwód uda

70

Obwód talii

90

Staż na siłowni

3

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

ww380 b250 t100

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

split 4 dni

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
Witam, pod koniec stycznia planuje wejść na cykl. Dotychczas z saa nie miałem nic wspólnego ale pora to zmienić. Generalnie wymyśliłem sobie coś takiego

1-4 metanabol 40mg ed
1-8 cypionat 250mg e5d

i po 8 tygodniach i nabraniu jakiejś wprawy w iniekcjach myślałem o przejściu na propa np.:
8-16 prop 100mg eod

Na 1 cykl nie chcę wrzucać nandrolonu ani niczego innego poza teściem tak żeby zobaczyć jak organizm zareaguje na saa, czy mam skłonności do gino itd. Martwię się jedynie o cerę bo z reguły miałem tendencje do trądziku. Jak mogę zadbać o cere w trakcie cyklu? Cynk, solarium, witaminki. Coś jeszcze?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zacznie sypać to tylko dermatolog,cynk i inne wynalazki nie pomagają,wiem z własnego doświadczenia. Cykl na cypio minimum 12 14 tygodni, na czas mety daj mniej testo np 250week,a po mecie 250e4d. W połowie cyklu wbijaj hcg 2x2500 e4d,a jak chcesz przedłużać to co 6 tygodni bij tak hcg,na koniec zależy ile cykl będzie trwał,to tyle hcg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94395 Napisanych postów 364331 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668802
po co przechdiż na propa? na czas metki test 250 mg co 7 dni
po mecie podbijasz na 250 co 4 dni i leć z 12-14 tygodni na luzie
co -6 tyg wbijaj hch 5000 2*2500 poniedziałek i czwartek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Metka + cyp, bez propa. Ciągnij dłuższy cykl.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cen czarno rynkowych nie podajemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
zapomniałem, sorry. W taki razie jeszcze raz muszę zadać pytanie. Myślałem o przejściu na propa ze względu na to że po ok. 8 tyg organizm przyzwyczaja się do teścia i można podbić dawki a można też zmienić środek. Organizm dostanie nowy bodziec w postaci częstszych iniekcji. Co na odblok w takim razie po cyklu 14-16 tygodniowym? Jakie ilości clomidu itd? Mam jeszcze pytanie o ewentualne pojawienie się objaw gino. Słyszałem o leku, który jest zdecydowanie droższy od nolvy ale jego działanie jest lepsze bo obniża nam estrogen (jeżeli źle mówie to mnie poprawcie) a nie osłabia nam działania saa. Niestety zapomniałem nazwy. Kojarzycie o co może chodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/UZUPEŁNIAMY_PROFILE-t1082610.html

Ari lub Exe, exe "zdrowsze"

poza clomem masz bić hcg też do pct!! W 6 i 12 tygodniu 2x2500hcg e4d, po 16 tygodniach cyklu do pct 15.ooo hcg Ci trzeba, 8 9 dni po ostatnim cypio zaczynasz bić 6x2500e3d, po 3 dniach wchodzi clom i tamox, z tym że tamox 4,5 tygodnia, a clom 3,5. Przed cyklem badania i tydzień przed ostatnim cypio.

A że po 8 tygodniach test przestaje kręcić to bzdura


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-12-03 13:23:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94395 Napisanych postów 364331 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668802
milus124
zapomniałem, sorry. W taki razie jeszcze raz muszę zadać pytanie. Myślałem o przejściu na propa ze względu na to że po ok. 8 tyg organizm przyzwyczaja się do teścia i można podbić dawki a można też zmienić środek. Organizm dostanie nowy bodziec w postaci częstszych iniekcji. Co na odblok w takim razie po cyklu 14-16 tygodniowym? Jakie ilości clomidu itd? Mam jeszcze pytanie o ewentualne pojawienie się objaw gino. Słyszałem o leku, który jest zdecydowanie droższy od nolvy ale jego działanie jest lepsze bo obniża nam estrogen (jeżeli źle mówie to mnie poprawcie) a nie osłabia nam działania saa. Niestety zapomniałem nazwy. Kojarzycie o co może chodzić?


co ci się przyzwyczaja ????

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
Spotkałem się z taką opinią po prostu że po 8tyg. warto podbić dawkę. Chciałem to tylko potwierdzić bo nie jest to moja opinia. Jeszcze tylko prosiłbym o rozpisanie dawek clomidu i tamoxu i sprawa załatwiona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl antek+test

Następny temat

hiperprolaktynemia a cykl

WHEY premium