SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza solówa - co robić? - SOGI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86
no a potem mu powiedz ze mogl nie zaczynac

...eee...

...eee...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16786
i powiedz zeby wiecej nie cwaniakował

....:::JESTEM DRWALEM:::....

pizna cie bez łeb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7408
jakbyś mógł napisz przebieg jaki był tej solówy ! wygrałeś? przegrałeś?
ps: jak wygrałeś dam ci Soga :)

Możesz mieć lepsze i gorsze dni, ale bez względu na to co się dzieje, musisz trenować.Wtedy są rezultaty! Joe Moreira

Możesz mieć lepsze i gorsze dni, ale bez względu na to co się dzieje, musisz trenować.Wtedy są rezultaty! Joe Moreira

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 989
siema wziąłem chłopaków,a
klient do mnie podszedł i powiedział ,że nic nie ma
ale dzięki za rady:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
buehehehe

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
no i niespodziewane zakończenie !!! myślałem że to tak na serio będzie miela !!! ale gdy champion się wypowiedział to se myślę że ty jesteś jednym z tych cfaniaków który jest mocny tylko w grupie a sam spier***la gdzie popadnie !!!!!!!! sk8cik ?? (bez obrazy) ale znam paru takich i nie są nic warci !!!!!!!

>>>...::: The Matrix has you :::... https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=57763 <<<

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Dokladnie Sebek! amen bracie amen !
NIe nawidze taki skur****li co sie w grupkach czują mocnie ostatni w budzie z kumplem wjechalismy takich co sie za bardzo żądzili i szybko z 6 sie 3 zrobiło z czego jeden tylko stał posrany i patrzał jak tych 2 od ścian się odbija .
Dla mnei to jest cwaniactwo i nic więcej kiedyś będziesz sam chłopaku i dostaniesz taki wpi***ol że ci się odechce wszystkiego.
A ciekawe co zrobisz jak podskoczysz do jakiegos kolesia co ma potężniejszych kolegów ? Przyjdziesz z kumplami dostaniecie po mordach i skończy się chodzenie w grupkach !
Ehhhh szkoda moich słów...


BORN TO RISE HELL !!!

ULTIMATE NEW MEMBER OF DBZ TEAM !!!

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
a jestem pewien że kiedyś przyjdzie czas że ktoś będzie miał silniejszych kolegów i wtedy będziesz pier**ał !!!!!!!
a że wpadłeś z kolegami to ten typ wie że sam się boisz a przy twoich kolegach chyba tego nie powie !!!!!
ale lepiej uważaj teraz na niego bo Cię kiedyś na osobności doreiw i pożałujesz że kolegów przyprowadziłeś

>>>...::: The Matrix has you :::... https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=57763 <<<

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
chicken HEHEHEHEH -bez komentarzy widac ze masz 16 lat - solowa to solowa jesli podjeles wyzwanie to nie robi sie takiego czegos nawet jesli sie boisz - lepiej wdupic niz zaslonic sie kolegami - wedlug mnie dales dupy i koles z toba wygral ( wygral bo cie psychicznie wykonczyl bo musiales sie kolegami zaslonic - tacy jak ty zawsze maja pelne gacie jak sa sami ) i nie mysl ze on jest leszczem bo wydygal bo tak naprawde wykazal sie rozwaga odpuszczajac w takiej chwili gdy widzi ze ma do czynienia z dzieckiem ktory sie zaslania kolesiami a nie z facetem . Sprawa by inaczej wygladala gdyby on cie dojechal najpierw kolegami ale z tego co pisales tak nie bylo mialo byc solo a tu taki wal - osmieszyles sie z leksza .....

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 989
widać nie zrozumieliśmy się klient wjechał najpierw ze swoimi kumplami w moich kumpli ,a ponieważ tamci dostali ,a ja byłem jedyny z tamtej ekipy co chodzę z nim do szkoły myślałem ,że będzie chciał we mnie wjechać z swoimi kumplami ze szkoły.Nie było żadnej umówionej solówy tylko chciałem mu wymówić dopiero i zadzwoniłem po swoich kumpli nie żeby go przestraszyć ,ale po to ,aby by stali oni koło mnie jak miałem się lać -jego kumple też staliby.Podszedłem z kumplami i się spytałem czy coś do mnie ma ,a on ,że nie i przeprasza za tamto to wszystko. A champion ty mi powiedz w jakich klientów wjechałeś?Starszych o 2 lata?Bo mi się wydaje ,że to podstawówka albo gimnazjum?A jak nie lubisz się wozić to czemu poszedłeś tam z kumplem?Zresztą to pewno czereśniacy jacyś byli jak z 6 3 uciekło?Poza tym podsumowując całą sprawę nie moja wina ,żę w poprzedniej szkole raczej wszyscy żyli dobrze i nikt się nie bił.A do cwaniacków ,którzy tacy byli odważni na forum mam pytanie:Czy biłeś się kiedyś sam na sam z kimś silniejszym ,otoczony jego ludźmi? Walki uliczne to zupełnie co innego często w nich uczestniczyłem wielokrotnie,ale na solo jeszcze nie walczyłem ,dlatego chciałem poznać podstawowe zasady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

praktyczne sztuki walki

Następny temat

Cytaty zwycieżców

WHEY premium