SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piękno to pojęcie względne %-) czyli spam post działu Uroda

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148223

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
ostatnio usłyszałem że schudłem



już wiem przez co

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Blue - test ciążowy czy jakie cholerstwo ?? studia ??

Nioonia - klasa filmowa - ooo... <robie wielkie oczy> a macie tam jakies praktyczne zajecia ?? jakies epizody juz grałas ?? czy na czym ten profil polega ?

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Co do wczesniejszego tematu na ochudzanie polecam stes
stres? dla innych moze to byc metda na tycie

Matrix mialam zajecia praktyczne w 1 klasie ale za czesto z nich nie korzystalam wiec w tym roku nie dostalam juz karnetu a sama nie wykupilam byly to zajecia z animacji, mam na kompie pare prymitywnych filmikow jakie zrobilismy.
inni chodzili na zajecia gdzie uczyli sie montazu, krecenia itd. i tam krecili normalne filmy ja nie skorzystalam.
a oprocz tego mielismy wyklady z historii kina swiatowego i polskiego. wszystko to po lekcjach,a byc od 6-22 poza domem jak jeszcze jakas nauka na nastepny dzien to nie dla mnie, jestem zbyt leniwa
a dzis nie poszlam do szkoly bo mi sie zaspalo... ide tylko na sprawdzian z chemii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
stres roznego typu , najlepszy ten codzienny ktory trwa 24 h na dobe

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Nioonia - to pochwal sie tymi filmami wrzuc je gdzies... moze ktos doceni ja mam taka filmową pamiatke z gimazjum, moja klasa nakreciła film o II wojnie Światowej niektórzy z klasy sie poprzebierali i dostali role :) fajnie to wyszło... cos na wzór "Sensacji XX wieku" co Wołoszański prowadził kiedys :D

1 narrator i kilka scenek

pewnie byłby to przykład filmu, który nie powinien powstac

"od 6 do 22" to faktycznie nie zacheca

---

Leo - to kim Ty jestes ze Ty w takim stresie zyjesz ??

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ale jestem zla, dal na sprawdzianie to co mialam na korkach wiec wydawalo mi sie ze umiem, wiadomo jakies bledy mozna popelnic, ale oddalam, zerknal na ta prace cos pokreslil i powiedzial ze musi sprawdzic wedlug punktacji bo moja praca sie rozni od kolezanek (sprawdzil trzem innym, bez zadnych punktow tylko tak jak mu sie podoba...) ****.a

http://pl.

a to Ci sie matrix podoba?
nie bede wrzucac tych z zajec bo sa niewyrazne, bo krecilam komorka jak wyswietlalismy rzutnikiem po zmontowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
Szymon - ciało rzucone na łoże traci na oporze - prawo Ohma ucza jeszcze tego ?? :P

coś tam wspominali


szymon, no ameryki to Ty nie odkryles... oczywiscie, mam sciagi, generalnie robie je wtedy kiedy wiem ze nie zdaze sie nauczyc albo jak cos mi nie wchodzi ale na chemii siedze w pierwszej lawce w tym roku i ten cuchnacy dziad stoi czasem nade mna i kolezankami z lawki i nie zawsze da sie sciagnac wszystko i dokladnie, co innego w 1klasie, przeszlam tylko dzieki sciagom, ale siedzialam z tylu i bylo o wiele prosciej i mniej nerwow

ja na sciągach jade od 5 klasy podstawówki, w szkole też siedze cześto w pierwszej ławce ale jak trzeba to się da sciągnac, czasami nawet lepiej w pierwszej niż gdzieś z tyłu

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
jak jak pisałem kilka stron wcześniej że czuję w kościach że egzaminy mi słabo poszły

nie myliłem się 30%

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
...

Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2008-12-02 22:09:31

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
i nie próbój edytować!! już lepiej bana mi daj

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silne skórcze nogi

Następny temat

Uraz łękotki

WHEY premium