SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piękno to pojęcie względne %-) czyli spam post działu Uroda

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149250

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Witam

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
spadaj spać Pure

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Wstałem 8h temu dopiero ale i tak zaraz się zbieram.

Czesc Pati co słychać ?

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8279
się uczę

ale zaraz zmykam do łóżeczka

na redukcje nadszedł czas....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
A myslałam że biegasz bo chcesz zmniejszyć poziom tkanki tłuszczowej

nie, nie biegam jak mnie najdzie ochota dla przyjemnosci a osttanio o tej nietypowej godzinie dlatego zeby sie musiałem jakos zmeczyc bo mózg mi od nauki wysiadał, za duzo chciałem opanowac w zbyt krótkim czasie hehe zobaczymy jaki bedzie efekt bo napisac co miałem napisac dzis napisałem

Szymon - ciało rzucone na łoże traci na oporze - prawo Ohma ucza jeszcze tego ?? :P

Nioonia - no własnie sciagi na takie rzeczy co trzeba bezsensu wkuc a potem bezsensu zapomniec to tylko sciaga :)

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
pati jestem w klasie filmowej i absolutnie nie wybieram sie na studia zwiazane z chemia i biologia (chyba, ze zdecyduje sie na kosmetologie, ale to sa znikome szanse) tylko socjologia -cos takiego.
problem polega na tym, ze my sie tego uczymy bo facet ma kompleksy i odreagowuje, juz tak od 40lat

szymon, no ameryki to Ty nie odkryles... oczywiscie, mam sciagi, generalnie robie je wtedy kiedy wiem ze nie zdaze sie nauczyc albo jak cos mi nie wchodzi ale na chemii siedze w pierwszej lawce w tym roku i ten cuchnacy dziad stoi czasem nade mna i kolezankami z lawki i nie zawsze da sie sciagnac wszystko i dokladnie, co innego w 1klasie, przeszlam tylko dzieki sciagom, ale siedzialam z tylu i bylo o wiele prosciej i mniej nerwow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=115335339


"Jakie to uczucie " niszczy

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
The Lion - Blady K.

kozak

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Właśnie leci :) mi się jeszcze podoba - Jakie to uczucie i Mama

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Co do wczesniejszego tematu na ochudzanie polecam stes

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silne skórcze nogi

Następny temat

Uraz łękotki

forma lato