SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piękno to pojęcie względne %-) czyli spam post działu Uroda

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148302

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Szymon - studentka Basia tylko ze tutaj w makijazu

na basenie wyglada zupełnie inaczej

no i na tej focie nie widac takiego fajnego pieprzyka - którego ma na prawym policzku

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Na prawym? Szkoda ,że nie na lewym jak Marlin Monroe

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Pure - wyglad zew. to jedna sprawa, charakter i osobowosc to drugra sprawa - mozna to odgraniczyc od siebie... "startowac " ?? zamierzałem... ale juz wiem ze jest zajeta, wiec nie bede sie mieszał... az tak mocno mnie nie trafiło

na poczatku to i owszem... teraz dalej mi sie podoba ale juz nie tak bardzo jak w pierwszych dniach, na poczatku było duze zauroczenie (tak jak myslałem)

---

mi sie jakos Monroe wogólenie podoba.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
No ja łącze urodę z charakterem , czasem niestety nie idzie to w parze. Ale dla mnie minimum to- harmonia. Ubóstwiam intelekt u kobiet . Puste idiotki ,zostawiam innym.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
jasne... ale teraz mnie zle zrozumiałes nie chodziło mi o to zeby wybierac pomiedzy uroda i intelektem a o to ze napisałes wczesniej ze "nie oceniasz ksiazki po okładce"... chodziło o to ze patrzac na zdjecie spokojnie mozesz oceniac urode i w niczym to nie przeszkadza ze nie znasz dziewczyny z charakteru bo uroda i charakter to zupełnie co innego

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Matrix ,nie mogę się z Tobą zgodzić w 100% ,bo wszystkie kobiety są piękne. I w każdej jest taki pierwiastek urody ,że gdy go dostrzeżemy to będą nam się śniły po nocach.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
teoria wyssana z palca... nie kazda kobieta jest piekna

sa ładne sa i brzydkie, sa piekne i piekniejsze...

o wiele prawdziwsze jest juz stwierdzenie ze "kazda potwora znajdzie swego amatora" dlatego ze faceci tez sa zróznicowani pod tymi wzgledami wiec jakos tam sie w pary kazdy ze soba dobierze - przy udziale pozostałych czynników charkter itp.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Każda kobieta jest piękna ,musisz to tylko dostrzec. Pojmuj piękno obszernie a nie tylko c*pa,cycki,dupa. Dobieramy się w pary, grupy bo to leży w naszej naturze. Ale szanuje Twoje zdanie.



Zmieniony przez - PurePower w dniu 2008-11-17 00:49:25

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
na siłe nieczego nie bede sie w kobiecie doszukiwał, jesli mi sie nie podoba z wygladu to mi sie nie podoba i wtedy w mojej ocenie taka kobieta nie jest wcale piekna (dla kogos innego moze byc)... ale moze miec wtedy za***isty charakter i moze mi sie z nia fajnie rozmawiac moze byc moja najlepsza kumpela ale fizycznie nie bede ja uwazał za piękną kobiete... bede ją cenił za osobowosc i charakter i jej jakies "braki" w urodzie na pewno nie przesłonia mi tego ze np. dogaduje sie z nia duzoo lepiej niz z kimkolwiek innym

jeszcze raz mówie ze piekno dotyczy wygladu zew. czyli urody, charakter nie moze byc "piekny" jakos to słowo w tym mijescu mi nie pasuje

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Masz rację nic na siłę. Ja nikomu nie będę otwierał oczów jeśli twierdzi ,że ma je otwarte. Każdy ma swoje zdanie. Ja wolę jednak szukać tego piękna, które tkwi w ludziach. Może i mam klapki na oczach ,ale dobrze mi się z tym żyje. Nie muszę lamentować, zachowuję swój optymistyczny status.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silne skórcze nogi

Następny temat

Uraz łękotki

WHEY premium