SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peptyd l-glutaminy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 436
mam problem z tym właśnie suplementem, ciężko go rozpuścić...
biore peptyd firmy trec. rozpuszczam go w soku. próbowałem na różne sposoby-zalewałem sokiem, wsypywałem do soku, nalewałem troszkę soku na dno wsypywałem i dolewałem do końca, mieszałem sok z gorącą wodą(razem było ciepłe), wszystko nie dawało zadawalających rezultatów, tworzyły sie grudki, które ciężko rozmieszać, próbowałem je rozcierać łyżeczką,ale zostawało na ściankach szklanki.
teraz sypię sobie bezpośrednio do ust i popijam, ale to zalepia bardzo i ciężko sie pozbyć z jamy ustnej...
może ma ktoś jakiś sprawdzony sposób, albo nowy pomysł?
pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
kaziu - zobaczymy, przekonam sie co Rea chcial mi przekazać
luzik - prawda w tym co mowisz napewno, ale zjedz produkty innych firm z usa rowniez :D

Zmieniony przez - czarnuchok w dniu 2005-12-13 21:56:51

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
na to chyba nie ma rady, trzeba to przełknąć jakie jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 436
Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź,sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7468
Jak nie masz szejka to sproboj nasypac do butelki albo do słoika i ostro potrząsać, może pomuc,Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
nest000 jak w ten sposob rozpuscisz to bedziesz dobry
no chyba ze bedziesz sie trzepal z ta butla z godzine
poprostu nabierz łycha do dzioba i popij

Zmieniony przez - giecik w dniu 2005-12-12 11:37:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
peptyd NIE ma sie dobrze rozpuszczac - taka charakterystyka

osobicie wole czesciej w ciagu dnia ale l-glute
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 436
ja tez wole l-glutamine, ale peptyd jest tanszy, wiec biore peptyd rano i wieczorem, a po treningu czysta l-glutamine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Zgadza sie Biniu ma racje , peptyd nie moze sie rozpuscic w wodzie ani w soku , w przeciwienstwie do l-glutaminy ktora jest produkowana na drodze syntezy mikrobiologicznej i dzieki temu występuja tam stosunkowo male czasteczki l-glutaminy, peptyd jest pozyskiwany z glutenu, białka występujacego w zbożu, ma przez to wiele zanieczyszczen i wiązań miedzy bialkam ( w zasadzie w peptydzie samej glutaminy moze byc niewiele ponad 50%, calosc to bialka z rodziny glutein rozpuszczalne jedynie w alkoholach. duze rozmiarowo i slabo oczyszczone.
i o to chodzi zeby peptyd byl wolno przyswajany w przeciwienstwie do l-glut.

pozdrawiam
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
musimy pamietac że na rynku jest glutamina i .. glutamina tu są wieksze walki niz na monohydracie

debass - dorzucaj do bialka :) ew. miks w szejkerze, ew. patent mleko+ser+peptyd. sam dzis zaczynam 30g peptydu, a za 2 tygodnie probuje miks peptyd + alanina w stosunku 3:1. Kto zgadnie dlaczego?:D

Zmieniony przez - czarnuchok w dniu 2005-12-12 21:43:27

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a po treningu czysta l-glutamine.

jesli male dodanie ...

polece glute przed treniniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 436
biore po, zeby dzialala antykatabolicznie, marek.c mi polecil, bo u niego kupowalem, tak jak ten nieszczesny peptyd, ktory moglby byc w kapsulkach,nie obrazilbym sie..
a czemu przed treningiem? dla wiekszego powera? raczej na to nie narzekam, jakies weglowodany zawsze wciagne przed..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-ARGININE + L-ORNITHINE

Następny temat

mono+apak+... +kilka pytan

WHEY premium