SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pas wyszczuplający czy pas odchudzający?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 147808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolezanko(kolego). Jak studiujesz na AM to zapewne wiesz,ze spalanie tłuszczu zaczyna się po 30 min wysiłku. Dlatego chwała za Twój plan cwiczeń. Ale nie wiem dlaczego się głodzisz? Weglowodany cały czas mozesz podawac, może w mniejszej ilości. w dodoatku Lecytyna, magnez, fosfor, vit B comp. itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Female, zgodnie z moją znajomością angielskiego, to określenie dotyczące osób płci żeńskiej

A co do mojej wiedzy zdobytej na uczelni, to OK, ale teoria jest teorią, a tutaj wielokrotnie otrzymałam cenne informacje dotyczące praktycznego zastosowania tejże teorii, a teoria niestety czesto rozmija się z praktyką

Co do węglowodanów, to wszyscy tutaj piszą, że jeśli chcesz spalić tłuszczyk to MUSISZ ograniczyć węglowodany i w tym wzgędzie pokrywa się to z teorią.

Ćwiczę chyba dość sporo, a skóra na moim brzyszku bez zmian -tzw. oponka pod pępkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 831
A gdzie można taki pas kupić ?????I jak się nazywają te maście co można się nimi smarować.I jaki to koszt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 831
Ej a co zrobić z pasem po treningu.Jest cały mokry!! Można go prać ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Tyka, Jogger, Amazone, Grasik....ludzie, może by coś napisać o pasach i podwiesić, te pytania powtarzają się w kółko...

Bulli - pas powinno się prać ;> Ja mojego od kilku tygodni nie piorę, tylko suszę (nie chce mi się ) i nie jest jakoś tragicznie - śmierdzi BenGay'em ale niczym więcej...

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


eeee ... a nie wystarczy zapytać wyszukiwarki ?

ja zresztą jestem leniwy plus nie mam możliwości podwieszania postów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
czy ten pas mi pomoże?odchudzam sie od ponad 2 miesiecy owszem schudlam 14 kilo ale brzuch dalej jest duzy,pracuje w hali produkcyjnej,obsluguje 12 maszyn doslownie biegam od jednej do drugiej do tego dzwigam i zakladam ciezkie materialy ok 20 kg. na hali jest goraco ponad 30 stopni.czy jesli bede stosowac ten pas w pracy to pomoze mi on pozbyc tego wstretnego brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Witaj
Stosowałem pas odchudzający podczas ćwiczeń i udało mi się zrzucić 6 kg tłuszczu. Jesli jesteś zainteresowana pasem to ciekawą oferte widziałem tutaj: http://www.dbamofigure.pl/pas-odchudzajacy-neoprenowy-na-atrakcyjny-wyglad,8.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
Znalazlam taki pas u siebie w mieszkaniu, widac p ozostalosci po mamie, i mam maly problem z nim. Wszystko jest ladnie, pieknie, zakladam go na noc i w dzien jak pracuje, ale po ostatniej nocy dostalam okropnej, piekacej wysypki. Pas po kazdym uzytku jest przezemnie wycierany chocby woda. Co mam zrobic zeby uniknac takich krostek? Czy to wrazliwa skora? Czy przez niedotlenienie skory? Pomocy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Przecieranie wody nie wystarczy trzeba uprać, pieron wie gdzie leżał i jakie tam bakteri i po kim są, taki pas jak i majtki należą do bielizny osobistej lepiej nie używac tego samego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby a bóle nóg??

Następny temat

truskawki+śmietana

WHEY premium