SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pas odchudzajacy ;d

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5037
Witam ;d mam do was takie pytanie ;d Moja mama chce sobie zakupic pas odchudzajacy lepszy jest taki co ogrzewa czy taki co wibruje ?
wiem ze to malo raczej da ale nie ma za bardzo czasu na cwiczenia ;d jaka jest wasza opinia na temat tych pasow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2277
ja mam ten grzejąćy ale w nim ćwicze;D

Dieta najlepszą odżywką!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odchudzi się z wody przy "ogrzewających"
Te wibrujące nie wiem jak działają, jednak wszystkie te "zabawki" to bajer na ludzi odchudzających się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2277
http://foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=1/images2009/20090208123522.JPG no moim zdaniem jednak top nie pic:D ale bez dobrej diety i ćwiczeń chooya da:P

Dieta najlepszą odżywką!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5037
ja mam ten co grzeje ale on jest podlaczany do pradu.... to nie wiem czy da rade w nim cwiczyc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5037
w moim planie jest 50 brzuszkow co 2 dni na cwiczenie miesnie brzucha zastanawiam sie takze na a6w ;D czy ten pas odchudzajacy dobrze na mnie wplynie ??i ile na dzien mam go uzywac...bo teraz w nim siedze i mi jakos strasznie goraco w nim a to pokretlo na tempp jakby nie dawalo roznicy ;d sry ze nie edytowalem poprzedniego postu

Zmieniony przez - zibill w dniu 2009-03-02 20:37:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAM PROBLEM

Następny temat

WF a masa ;/ problem...

WHEY premium