SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pas......

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1913
Panowie ćwiczę już 6lat moje wyniki w MC i przyśadzie sięgają ponad 200kg nigdy nie uzywałem pasa plecy mnie nie bolą ale zastanawiam się nad tym czy dał by mi pare kilo siły proszę was o pomoc co o tym myślicie?czy wy używacie pasów?daje wam to siłę czy pewność siebię?czy nie będzie tak że jak założe teraz nagle pas to zrobie sobie cos z kręgosłupem?te pytania mnie nurtuja pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Pas w zależności od techniki wykonania danego ćwiczenia może dać Ci więcej lub mniej kg. Zazwyczaj zawodnicy idealnie techniczni radzą sobie bardzo podobnie zarówno w pasie jak i bez niego a ciężary w mc i siadzie(robione bez lub w) są zbliżone. Myślę, że jak poćwiczysz z 2-3 miechy w pasie to Twoje wyniki na pewno skoczą w górę dość wyraźnie, gdyż będzie to dla organizmu "nowe" ćwiczenie

PS: Od pasa nie nabawisz się kontuzji

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-02-25 19:01:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja mam w pasie +20kg w siadzie i +20kg w ciagu

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1913
To wielki przeskok dzięki za pomoc panowie!nurtuje mnie jeszcze jedno pytanko kiedyś czytałem artykuł o tym jak nie używając pasa morze rozdymać się brzuch jaka jest w tym prawda czy nie był ten artykuł przesadzony!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
Henio wielu startujących kulturystów ćwiczy przez to w pasie (m in. oczywiście to nie jest jedyny powód) aby nie pogorszyć estetyki brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja praktycznie caly czas cwicze bez pasa, raz na pare miesiecy jak mi cos odbije to zakladam przy spawdzeniu maxa

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 644 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13498
Ja także ćwicze bez pasa, no i nie ma co ukrywać brzuch rzeczywiście strasznie mam wy***any do przodu. Nieestetycznie to wygląda, ale przecież to nie powód żeby nagle w pasie ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1913
No właśnie wydeło mi brzuch zastanawiam się czy od tego że pasa nie używam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
mam to samo chlopaki , ale wydaje mi sie ze to nie przez nie uzywanie pasa, tylko przez za duzo zarcia

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 644 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13498
Ale mi chodzi, że mam mięśnie brzucha mocno wypchane do przodu

A żarcie to swoją drogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Panowie zrzućcie 5kg fatu i myślę, że problem zniknie a wasze absy zaczną spełniać wasze oczekiwania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w technice silowania.

Następny temat

Sposób na zastąpienie kombajnów na palce

WHEY premium