SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parę rzeczy na rozstępy !!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
Witam .
Mam problem tak jak wiele osób które chodza na siłownie a mianowiecie rozstępy . Od pewnego czasu zauważyłem że moja skora nie wytrzymuje treningów i zaczyna na następny dzień pękać . Wiele czytałem o rozstepach i zakupiłem parę rzeczy aby przeciwdziałać profilaktycznie . Posiadam CAPTIVIT A+E
Krem z mocznika
Oliwkę
zwykłą kąpkę do kąpieli.
Moje pytanie jest takie jak tego wszytkiego używac najlepiej .
chodzi mi o krem z mocznika , oliwke i gąbkę. Gąpka oczywiscie służy do peelingi czy jak to tam się nazywa i masażu . Czy mam do tego coś jeszcze dokupić .
Moje rozstępy mają parę dni i chciałbym się ich pozbyć albo przynajmniej maxymalnie zminimaliziwać wiem że w tej fazie jest to jeszcze bardzo możliwe PROSZĘ O POMOC Bardzo dziękuję za wszelkiego rodzaju informacje. POZDRAWIAM

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
trochę czasu już minęło od założenia mojego posta i chciałbym się podzielić paroma przydatnymi informacjami w walce z rozstepami. Przede wszytkim to masaż szorstą gąbką , po tym od razu jakiś kremik z kolagenm i wit C mi to naprawdę pomogło rozstępy się zmniejszymy i nie sa już tak widoczne.Zrobviłem sobie również mała przerwę to też spowodowało poprawieie kondycji skóry . Niebawem jeszcze cos dopiszę dzisiaj już jest zbyt póxno pozdrawiam

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 219
nie zlikwidujesz tego mozesz najwyzej troche wybielic ale i tak watpie zeby ci jakis srodek pomogl.....mialem podobny problem i nic nie dalo sie z tym zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
Dopoki rozstepy sie jeszcze nie pojawily to mozna oczywiscie im zapobiegac - ewentualnie do chwili kiedy nie zbieleja.
Najwazniejszy przy tej calej imprezie jest masaz - regularny /podczas kazdego prysznica/ - kremy i inne mazidla maja raczej charakter wspomagajacy.
Rada jest tez taka (najprostrza :P ) - dac odpoczac i miesniom i skorze i przyrzadom

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
dzięki wielkieza odpowiedz . Zauważyłem że robią mi się rozstepy na tgreningu a nie podczas regenaracji Skóra nie wytrzymuje napięć jakim podlega czy są jakieś dobre maśći albo kremy aby zwiększyć elastycznośc skóry ???!!!

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
mi kiedys sie zrobily rozstepy tyle ze na nogach nad kolenami w wewnetrznej stronie nie kupywalam zadnych specyfikow bo gdyby pomagaly zadne laski na plazy nie mialby roztsepow! miala w domu najzwyklejsyz balsam z witaminami bardzo nawilzajacy i codziennie wsmarowywalam bardzo duze ilosci w miejsca dotkniete''zaraza'' i jakos pomoglo po 2 miesiacach ropzstwpow nie mialam teraz znowu sie z tym borykam bo przytylam i rozstepy powrocily,,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
czy ktoś kiedykolwiek wykonywal domowe peelingi ziołowe . Trosskę o tym czytałem i wydaje mi się sa w stanie mi pomóc. Zabiegi te wykonywane są u kosmetyczki tylko cena spewnościa będzie 3 krotnie większa niż wykonanie takiego peelingu domowym sposobem. Czy ktos się orientuje jak takie cos się robi i jakie zioła sa potrzebne ??? Może jakaś kosmetyczka jest na forum hmmm??!!

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
w zdrowiu jest chyba podwieszony post !
albo w takim zebranym poście jest link !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
boffi już szukam odezwe się jak cos znajde dzieki za info

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
kurcze nie ma tego nigdzie Może ktos jednak pomoże

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytalem ze dobra masc zatrzymujaca wode w skorze to z 20% mocznikiem lub krem z 10% mocznika w kremie
testuje wlasnie 10 - bez zapachu, szybko sie wchlania i w sumie luz.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krostka na języku Boli!!

Następny temat

SKORA

WHEY premium