SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papierosy a siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 317
Ja pale od 14 roku życia, dziś mam prawie 18 lat. W ciągu tego okresu z 87 kilogramowego nastolatka zmieniłem się w 74 kilogramowego palacza, sytuacja była na tyle zauważalna, że rodzice chcieli mi test na narkotyki robić ;p. Taki spadek masy zaniepokoił i mnie, ale dziś wiem już, że to wina palenia. Od tygodnia nie pale, podjąłem taką decyzje. Pierwsze efekty już odczuwam - wilczy apetyt, czuje smak tego co jem no i z 74kg w tydzień podskoczyłem do 78,7kg. Myślę, że powoli odzyskuje to co utraciłem ;)) Gdy paliłem nabranie choć 1kg masy było niemożliwe !

Co do rzucania - nie rzucam bo ktoś mi każe, czy też dlatego, że nie stać mnie na papierosy. Mam wyższy cel - zdrowie, a co za tym idzie poprawa sylwetki. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5244
ja paliłem 7lat, czasem mniej, czasem więcej, nie pale już ponad pół roku, poprostu z każdym rokiem czułem sie po nich gorzej i rzuciłem z dnia na dzień. chociaż było ciężko teraz wiem że już nie zapale, szlugi to syf i odczujesz to prędzej czy poźniej, oby nie za późno.teraz czuje sie świetnie, oddech mi sie pogłebił, zapachy są wyraźniejsze, ogólnie samopoczucie świetne. rzucaj to g**** póki czas, tym bardziej jeśli ćwiczysz, bo choć znam osoby które palą i ćwiczą to to poprostu w parze ze sobą nie idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaranie to cholerstwo... Największy problem jest z kondycją w moim przypadku. Dodam że jaram 4 lata, a mam 18 :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Ja paliłem 4 lata ale w końcu się przemogłem i powiedziałem sobie - STOP! Żadnych specyfików typu nicorette ani nic takiego nie stosowałem, wystarczyła mi motywacja - albo mięśnie albo fajki
I powiem wam że bez tego gówna czuje się o wiele lepiej, zdrowiej , kondycha wróciła no i jestem 15 kg na masie do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 781
rzucalem juz kilka razy, wiadomo silka mi pomaga ograniczac ale towarzystwo mam nieznosnie palace, z gory mowie ze ich nie zmienie:) juz nie wiem co mam robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4906
Ja bym na twoim miejscu napisal do bravo girl z pewnoscia uzyskasz tam fachowych rad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
papierosy tak wcale nie wpywają bardzo na siłke gorzej alko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13766
Panowie, nie tak ciezko jest rzucic. Ja zucalem z 4, albo 5 raz, ale tym razem sie udalo. Palenie to przyzwyczajenia, glównie, zle nawyki. Nie uzaleznia sie od nich az tak bardzo. nalogowym palaczem bylem przez jakies moze nawet i 2 lata. Teraz zucilem bo zmienilem nawyki. Przestalem chodzic na chwile z kumplami na piwo, unikalem imprez, bo tam sie zazwyczaj wypala paczke albo i wiecej w jeden wieczor, przestalem palic w szkole. Naprawde, wystarczy zmienic swoje przyzwyczajenia, zreszta poczytajcie o tym duzo osob tez wam tak powie. moje rzucanie trwalo moze ze 3 tyg i jestem z siebie dumny i bardzo zadowolony. W koncu moje ciuchy nie smierdza tytoniem i w kieszeni wiecej zostaje. Naprawde warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
Ja nie pale już 4 tydzień (od kiedy wznowilem przygode z silownia). Nie ma co bawic sie w ograniczanie/plastry/gumy itp. Po prostu motywacja + inna osoba + zaklad. Ja np zalozylem sie z kolezanka, z ktora mieszkam, ze 1 osoba ktora zapali musi przebiec sie nago po klatce na dół i spowrotem :) Kurde... czemu ona ma taką silną wole :D Dodam, ze palilem od 3 lat jakies 1,5 paczki dziennie. Raz udalo mi sie rzucic na 7 tygodni. Ale potem zawod milosny i wrocilem do nalogu :P
1

Niewidomy trze tarkę do warzyw - Jak żyje to takich bzdur jeszcze nie czytałem !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4187
A gdy pali się tak po 4-6 na tydzień to ma to jakiś wpływ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc :(

Następny temat

Jaka ławka z allegro pomozcie??

WHEY premium