SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Palisz? Nie urośniesz (wszerz)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Kolejna ciekawostka wyczajona podczas porannej prasówki.
Enjoy


Palenie papierosów przyczynia się do przyspieszonego zaniku mięśni i zniedołężenia, twierdzą naukowcy brytyjscy. Przeprowadzili oni badania na osobach po 50 . o podobny spożyciu alkoholu oraz aktywności fizycznej. Ochotnicy podzieleni byli na dwie grupy - palaczy (ponad 20 papierosów dziennie) i nie palących.
U palaczy znacznie podwyższony był poziom czynnika, hamującego wzrost mięśni.


Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
Moj kolega co cwiczy zaczal palic i przez tydzien stracil pare kg i mozna sie domyslec, ze to nie tluszcz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej nie tykać tego ścierwa - niedość, że śmierdzi, to jeszcze zdrowie ryje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Celem szerszej informacji:

https://www.sfd.pl/palenie_szkodzi-t343903.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
"Lepiej nie tykać tego ścierwa - niedość, że śmierdzi, to jeszcze zdrowie ryje. "

Hehehe, zawsze podobaly mi sie tego rodzaju komentarze w dziale... hmmm... "Doping":)

Co nie zmienia faktu, ze dla fajek stanowcze "nie":)

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
STERYDY - TAk , FAJKI - nie

pozdro hihih:D:D

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
o kurde... po roku zabawy papierosami dochodze do wniposku ze teraz koncze palic... choc by mnie ****a mial strzelic

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
ja nie pale, czasem tylko jak już wytrzymać nie moge, kiedyś paliłem ale nie musiałem zaglądać na forum zeby stwierdzic ze to g****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
dzieki za info pewna 'pani co pali od dziecka' nie bede wymienial z nazwiska mimo to ma niezla mase ale wiadomo po czym

Ja odkad zaczalem palic (ponad paczka na dzien) w 1,5 roku stracilem 2 cm w lapie (oczywiscie sile takze (malo ale zawsze - przez te 1,5 roku nic kompletnie nie poszlo ) Wine zrzucalem na efke (rzezbilem sie wtedy - myslalem ze zrylem sobie beret ) jak widac pomylilem sie


rzucalem 6x sprobuje kolejny (teraz mam motywacje )

sog duchowy bo abon sie skonczyl

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
Kuba myslisz ze papierosy "zjadły" Ci 2 cm w bicu i blokuja przybieranie masy? --->


papierosy sa niezdrowe tego nikt nie zaprzecza ale nie sadze by mialy tak ogromny wplyw na mase.
Na pewno wydolnosc organizmu pogarsze sie.


pzdr

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
mialy mialy - mimo braku apetytu (przez fajki) wpychalem zarlo na chama (dieta ulozona) i trening rozpisany przez kulturystyke, regeneracja tez ok Wiec gdzie problem?

dam znac jak rzuce (czyt. nie bede palil chociaz 3 miechy

po tym czasie postaram sie zdac relacje z obwodow

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jakos nie moge uwierzyc. Ale to moje zdanie tylko . Ja palac papierosy (paczka na 2 dni) nie zauwazylem klopotow przy przyroscie masy.


pzdr

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren-informacje

Następny temat

Stanabol i metanabol z Alchemi co sadzicie??

WHEY premium