SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pała mi nie staje do końca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8797
Czyli LH i kortyzol zostawiamy jak jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Z tymi wsrtosciami i tak nie za wiele zdzialasz akurat


Sciagnij w dol prl bardziej daj pol tabsa cabaseru na razie


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-12-09 18:02:49

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
jeszcze może być psychika w tych sprawach, wielka strata, że nie masz wyników badań sprzed cyklu, nie wiem kto ci pomagał w wejściu na bombę, ale jeżeli ktoś pomagał to naprawdę na złego człowieka trafiłeś, bo większość osób z doświadczeniem od razu wszystkim sugeruje najpierw wydać te 200zł na badania, ja mam nadal swoje, chociaż z bomby nie schodzę, jeżeli już to nawet mostek ciągnę miesiącami, ale to jest moja decyzja, która już zapadła jak wszedłem na 1sza bombę, lata temu, i ta bomba trwa do teraz

widziałem pare wątków na forum, gdzie problem finalnie leżał w głowie, ale tam było porównanie wyników sprzed i po i były prawie identico, a jednak były problemy

tutaj jest tylko kombinacji z wynikami, że nikt ci niestety nie doradzi, musisz próbować
podbić test tylko jakoś i utrzymać estro i prl w ryzach, potem kombinować z zbiciem/podniesieniem estro
z uwzględnieniem też stosunków między hormonami bo raczej nie da się ustalić, że musisz mieć próg X na test, próg Y na e2 i próg Z

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
próg Z na prolaktynę, tylko może też być zależnośc między tymi hormonami

jesteś w trudnej sytuacji, przywal parę rakiet z propa, zobacz czy wtedy wszystko wróci do normy z męskim interesem, i tak w gorszej sytuacji nie będzie jak dla mnie, a nim znajdziesz równy balans między hormonami to miną miesiące, jak nie więcej


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2020-12-09 18:11:03

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Średnia opcja z tym propem chłopak ma 20 lat, i ledwo co zrobił odblok, zbije prolaktynę poczeka miesiąc dwa organizm sam dojdzie do siebie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
to jest jedna z opcji, biorąc pod uwagę, że jest od lutego off i jest słabo, to stwierdzenie, że za miesiąc dwa organizm do siebie dojdzie to jak rzucanie monetą i zakładanie, że stanie dokładnie na boku

a co do "chłopak ma 20 lat", jego ankieta niestety powala i to co już zażył, a problem z męskością też nie pomoże w psychice i takie czekanie aż samo się "naprawi", teraz musi swój błąd na klatę wziąć, "zamaskowanie" problemu propem to chwila odpoczynku dla psychiki
no i chłopak nadal bije hcg, więc nadal ładuje towar, w małej dawce, ale hcg to też towar poniekąd



Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2020-12-09 18:21:09

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Napisał że miesiąc temu wziął ostatnia tabletkę clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
a 2giego grudnia "est wgl sens dalej bić hcg?"

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
zresztą nie chcę się kłócić, oboje mamy rację, po prostu jest kilka podejść, ale nie da się zdecydować króte llepsze i chłopak musi sam wybrać

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8797
Dzisiaj przed snem zażyje pół tabletki cabaser zobaczymy co dalej.. :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwny zrost po zastrzyku

Następny temat

Ochrona podczas cyklu i po

WHEY premium