SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE O DIETĘ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3300
Witam !!!
Mam do Was pytanie co do diety,a mianowicie chodzi mi o to czy na diecie jednio dniowej da się przybrać na masie.Chodzi i o te tą samą dietę będzie się miało w każdy dzień tygodnia przez jakiś określony czas.Oczywiście mogę ułożyć sobie dietę na 7 dni i nawet taką posiadam ale to nie na moją kieszeń :)

"Siła Z Gór"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16701
Tak da się zrobić masę, jednak musisz się liczyć z tym, że po jakimś czasie organizm będzie się bronił przed monotonią posiłków i zwyczajnie będzie Ci się chciało rzygać patrząc na ryż, który jesz dzień w dzień już od miesiąca, to taki naturalny mechanizm obronny człowieka. Dlatego staraj się urozmaicać posiłki, jadać różne warzywa, kurczaka zastąpić czasem dobrej jakości wołowiną, raz lub dwa w tygodniu zjeść rybę itd. itp.

Edit: Na dodatek masz dział kuchnia sfd, tam możesz szukać inspiracji

Zmieniony przez - khark w dniu 2009-09-14 17:02:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3300
Dzięki za odpowiedź,tak będę robił

"Siła Z Gór"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka na MASE - proszę o pomoc w sprawdzeniu.

Następny temat

Dieta Dla 16 Latka !!

WHEY premium