SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZĘ O ODP POD POSTEM dzieki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 687
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33159 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
Ale o co chodzi? . Tylko link widać i nic więcej a odpowiedzi pod tamtym tematem dostałeś przecież


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-06-02 15:34:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Niektózy myślą że usłyszą od innych to co chcą usłyszeć i przyjąć że jest ok
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 687
nie no wstawiłem taki post ze zdjęciami a pod nim odpowiedzi nie było

siema słuchajcie mam pytanie, mianowicie wszystko ok dieta 3x trening siłowy i 2x interwały w tygodniu. Brzuch tak jakby zrobił sie mniejszy w pasie 97 ze 103cm fałda też mniejsza BF z 30 na 27% tylko teraz tak czuje mięśnie pod tłuszczem super tylko że one nie idą pionowo w dół a czuje jak sie zaokrąglają tak jakby coś je wypychało na zewnątrz i to mi bardziej ten brzuch uwydatnia jeżeli jednak je napne to sie pionują i odstaje tylko fałfka więc musze cały czas chodzić z napiętym brzuchem ? bo jak go puszcze to mięśnie + fat lecą do przodu i troche mnie to martwi waga naczczo pokazała 77.5kg przy 176 cm wzrostu bf obliczone na "puszczonym" brzuchu i jest 27%. Wg Waszej sylwetki na sportowca powinienem mieć 76kg a już mam 77.5 a bf to wgl kosmos więc co sie dzieje pale mięśnie czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699809
Istnieje coś takiego, jak napięcie mięśniowe, które wiąże się z napięciem, jakie mięśnie mają w stanie spoczynku. Wszystkie mięśnie w spoczynku mają pewne napięcie. Jezeli Twoje mięśnie brzucha pojawiają się, kiedy wykonujesz ćwiczenia na mięśnie brzucha, ale znikają, gdy tylko się odprężysz to znaczy ze musisz
zwiększyć napięcie spoczynkowe mięśni brzucha. Najlepszym
sposobem będzie zastosować trening wysokiego napięcia kilka razy w tygodniu. Proponuje wykonywać planka w stylu RKC. Pozatym tkanka tłuszczowa również robi swoje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 687
flex no właśnie mi sie wydaje że ta tkanka ciągnie za sobą te mięśnie nie ukrywajmy przez lata nic z nimi nie robilem ale jest nadzieja widze to jak sie zepne falda fatu na dole brzucha ma z 7-8 cm i to w trakcie spięcia tych mięśni zapoznam sie z tym co podales dzięki

jestem w trakcie redukcji 4 tydzirń załozenie 60 dni dieta + cwiczenia oporowe fbw 3x w tyg. a 2x w tyg. interwaly . Czy te cwiczenia o ktorych mowic wprowadzic po tych 60 dniach czy wplesc je teraz ?

z tym że moj BF to 25% na "puszczonym" brzuchu


Zmieniony przez - New_Rekrut w dniu 2020-06-03 00:18:23
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 95
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena FBW dla poczatkujacego

Następny temat

Kalistenika a hantle

WHEY premium