SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM PO ZASTRZYKU. chlopaki pomozcie !!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smoki1 i widzisz jak Twoje BRD Cie zrobilo w*****a?

Zrozumialbym jakby zle wszedl strzal ale 2?

Zycze Ci zeby nie trzeba bylo tego Ciac. A nastepnym razem nie badz typowym polakiem i nie oszczadzaj na koksach.

Jak cos ma byc dobre to trzeba za to zaplacic.
Widzisz tak sie podniecales i pimpowales.

Teraz pisz do kolegow niech Ci pomoga.

Ciecie dupy to*****... Ale lydki juz nie bedzie tak latwo.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
gregor a co to za różnica? (nie miałem do czynienia)

ten z przedramieniem dobry

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wesola sprawa smoki.
Nie bij juz tego jest tam jakies zanieczyszczenie i co to kombinowac.
Mozesz tab przeciwzapalnych pare lyknac aspiryne moze rozgoni to.

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-10-22 09:25:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jak masz stan zapalny,to nie smaruj maściami rozgrzewającymi ani nie okładaj spirytusem!Rób okłady z altacetu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Karlos ze srodków doustnych w takim porzypadku wchodzi sie z antybiotykiem np. Doxycycliną. Jezeli byłaby to iniekcja z wina byłbym prawie pewny,że hodujesz ropnia.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez mialem takie problemy opuchlizna tylko miekka.zaczerwienienie,miejsce gorace ogolnie podwyzszona temp. i wlasnie takie srodki jak napisalem pomagaly a ciaglem to mordownie przez 3 tyg.
Na farmakologii sie nie znam

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-10-22 09:56:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
ja po aptece mam tak samo

niech bije dalej, w końcu tanio

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
dzieki za dobre rady.sogi polecialy.

jest juz dobrze, sytuacja opanowana.poslady rozmiekly a lydka pomalu wraca do normy[co do chodzenia... lydka to byl zly pomysl ]
opuchlizna nie byla az taka,jak czasem kolesie pokazuja infekcje po winie,czy cos takiego.
poprostu zlozyly sie dwie rzeczy: jak pierwszy raz laduje w jakis miesien,zawsze boli i jest bol przez dwa dni.po drugie... troche obciach sie przyznac,trudno:
zje..lem strzaly taka prawda..
pisalem ze zrobie test tej deczki.poszedl jeden ml,dokladnie,powoli,i ... i wszystko ok.
nie wdawalem sie w szczegoly,przez ostatni rok,kazdy strzal robila mi zonka.wyluzowana z niej babka,i taka moja "domowa" pigula zawsze mi bila szoty w poslady,lub czasem w uda.wsumie nie patrzylem jej na rece.zawsze pieknie jej wychodzilo. ostatnio wyjechala do rodzinki.no i co,ja nie zrobie strzala ?
ale jednak od roku nie robilem strzalow,reka drzy,troche niewygodnie.i najwazniejsze: igla weszla cala,cale 35mm. tylko pod katem,i wsumie koniec igly,byl z 1-1,5cm od powierzchni ciala.poszlo szybkim ruchem 2ml soku.i lipa...
cholera,baba sie smieje ze mnie

jeszcze raz dzieki za pomoc,doceniam to.troche sie wystraszylem.ale najwazniejsze ze juz jest ok.

Zmieniony przez - black28 w dniu 2009-10-22 13:10:36
2

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po 1 Smoki to juz zluzuj , pierwsze pieszesz ze inj idealna a pozniej ze nie umiesz zrobic zastrzyku Bez jaj.

I teraz piszesz ze testowales deczke 1 ml a chwile wczesniej pisales ze wwalliles tej deki 1 lub 2 gramy w tydzien i juz dziala i juz sloneczko swieci.

Lubie Cie ale nie rob z siebie glupka

Zycze powrotu do zrowia.

Ps a za moje rady soga nie dostalem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
sog poszedl,GRZESIU. teraz wyskakuje,ze juz oddalem glos.
prawde pisze.zadko kiedy taki szczery jestem.

ps.deczka idzie 1ml[250mg] eod,do tego enan 250mg/ed.
kazdy popelnia bledy.jeden mniej,inny wiecej ich robi.
przyznac sie do bledu nie jest latwo,naprawde.
dziekuje za zyczenia powrotu do zdrowia.
rownierz go zycze,bo ono jest najwazniejsze.
2

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który tesc enan i cypionate najpewniejszy ??

Następny temat

Bold + Wino a nadciśnienie

WHEY premium