SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROŚBA O ODPOWIEDŹ !!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 324

witam...

Biore Dece nandrolone 300mg/ml firmy Lixus Austria i biore ją co 4 dni po 300mg na strzal do tego Biore Sustanon 250mg/ml 10ml(niestety nie mam zdjęcia). Dece i sustanon bije razem co 4 dni z czego Sustanon mam na 10 strzałów Dece na więcej. Zaczyna mi się 5 tydzien na Dece i 3 tydzień na Sustanonie i nic jeszcze nie przyszło żadnej masy może lekko siły ale nie widze żeby miesnie były chociaz troche opuchniete ani nic w tym stylu. Oczywiscie do tego jeszcze biore suple i trening 4x w tygodniu.

Moje pytanie jest takie czy mam jeszcze byc cierpliwy i poczekac na efekty czy poprostu to jest jakies g**** ;/;/ dałem duzo kasy i jestem bardzo zły ;/

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37332
Support propem to taka chlopska logika sfd, najpierw trzeba by bylo miec badnia porobione i zbic prolaktyne IMO, jesli juz Ale ze badania + wizyta u endo to koszt kolejnego cyklu to przeciez szkoda, trzeba wbijac
Sa tacy (mniejszosc) ktorzy sa niewrazliwi na nadro, ja jak juz pisalem 1000 razy raz wzialem i dziekuje, nigdy wiecej tego gowna Efekty nie wspolmierne do bloka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1390
Pierwszy raz to widze na oczy.. zaraz ktos powie ze malo w zyciu widzialem

Deca sie jeszcze nie rozkrecila susta juz powinna dzialac jak z libido? najlepiej jeszcze jak foki wrzucisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46810
z tego co pamietam to chodziło to w UK jako jeden z underów... opinie różne były...
jak z dietą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 54 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2851
nie wiem ale tam napisałes ze deki masz wiecej. ja bym pociagnoł suste dłuzej o pare szotów niz deke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 54 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2851
aa i kup sobie białko do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
za malo testa co do teki w tygodniu wychodzi i testo pociagnij dluzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19407
słyszałeś?
Nie zapomnij o białku!!!

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
towar mam u kumpla wiec nie mam jak zrobic fotki susty ;/ . Białko mam biore 2 razy dziennie. To jest mój pierwszy cykl i tak mi doradzil kumpel zebym kupil 2 fiolki deci. Diete staram sie jako tako trzymać. jestem bardzo zly bo myslalem ze chocciaz troche pójdzie a tu nic ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Badz dobrej mysli..

Tak w ogole to najpierw sie planuje potem patrzy/pyta co trzyma fason i dopiero kupuje jest tyle underow finix, atom..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
kupilem to u goscia ktory tez bierze i tez zamawia i on chwalil towar wiec myslalem ze bedzie gitara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Blachapl jakis problem?? koles pisze ze jego pierwszy cykl wiec mu pisze a ty mi powiedz ze nie jest potrzebne białko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

porada

nutloveb