SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROŚBA O KASACJE NUMERU DO KUPNA ABONAMENTU..

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Witam modów !
Naciąłem się na wysłanie esemesa aktywującego konto: wysłałem esa za 5zł który miałby aktywować moje konto, czyli czynność zbędna ponieważ można to zrobić za darmo o czym dowiedziałem się 5min póżniej po otrzymaniu odpowiedziu że kody się wyczerpały...
Jeśli można aktywować konto za darmo to po co nadal widnieje wiadomość wprowadzająca użytkowników w błąd ??
Nie mam nic przeciwko wspomagania forum w podobny sposób ale wtedy wypadałoby zaznaczyć bo teraz nawet nie mam pewności że kasa trafia w eter czy dajmy na to na utrzymanie serwa:

Dlatego też prośba dezaktywację danego numeru
7516 o treści MP 1359.

Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
a gdzie jeszcze widnieje to info o smsach, bo juz z tego co pamietam było ono usuwane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Tutaj: https://www.sfd.pl/sms.asp

Ps. używałem wyszukiwarki

Niestety był to pierwszy temat który przeczytałem i wysłałem a w innych było zaznaczone, że nie trzeba wysyłać. Fakt jest taki że pieniądze zniknęły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjaśnienie...

Następny temat

Temat testowy - nie usuwać!

WHEY premium