SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRIORYTET - MASA !!! / GAIN BOLIC/16 LAT

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
Witam

Mam 16 lat i po 8 latach treningów judo, chciałbym sie przerzucić na treningi na siłowni. Chciałbym też wraz z początkiem odwiedzania siłowni zacząć zażywać gainer OLIMP GAIN BOLIC. Specjaliści bardzo mi go polecają. Mam pytanie: Po jakim czasie mogę sie spodziewać jakiś widocznych efektów przyrostu masy mięśniowej?? I chciałbym, abyście jeszcze wy powiedzieli mi czy odpowiedni jest dla mnie GAIN BOLIC, czy może polecalibyście jakiś inny suplement?? A może kreatyna?? I jaki plan treningów polecacie?? Nóg nie chce ćwiczyć bo mam za***iście mocne i umięśnione. Interesuje mnie tylko korpus. Chciałbym chodzić poniedziałek, środa, piątek i ćwiczyc poniedziałek - klatka , sroda - brzuch, plecy, a w piątek - biceps, triceps, ramiona. Co wy na to??!!
POZDRO!!!:]

[ (...)zawsze bowiem znajdziesz słabszych i silniejszych od siebie(...) ]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 918
pocwicz pol roku - rok a potem bierz sie za suple. uloz sobie dobra diete i bedzie git.

pozdro i duzy rosnij

life is brutal and sometimes kopas w dupas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
po 1) Jezli dopiero zaczynasz swoją przygode z kulturystyką, zacznij od treningu ogólnorozwojowego, który z pewnością zawocuje w przyszłosci https://www.sfd.pl/temat18564/ 
po 2) Pamietaj ze odżywki i suplementy to tylko uzupełnienie diety. Te drugie daruj sobie na tym poziomie zaawansowania. Z pewnoscią nie przydadzą ci sie teraz
po 3) Gainera stosuj tylko wtedy kiedy nie jestes w stanie trzymać skrupulatnie diety.

sra ta ta ta ta...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogi a kręgosłup

Następny temat

brzuch

WHEY premium