SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POSZUKUJĘ DOBREGO ORTOPEDY

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 395
Witam. Ja polecam w Lublinie ortopedę - dr Gawędę. Nie pamietam, jak facet ma na imię, chyba Krzysztof. Przyjmuje prywatnie na ul.Głebokiej, są tam takie gabinety lekarskie. Nie pamietam dokładnego adresu ale jest to po przeciwnej stronie ulicy niż TelePizza czy Łoś i bardziej w stronę skrzyżowania z Sowińskiego. Kolejki są do niego bardzo duże, trzeba się wczesniej rejestrować. Mi bardzo pomógł, miałam problemy z kolanami, zalecone ćwiczenia bardzo pomogły. Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4525
Siema
Masz moze numer do rejestracji? Wiesz ile sie czeka?
W tym roku mam zamiar startowac na AWF, ale jak nie wylecze kolana to nic z tego nie bedzie

...:::KEEP IT REAL:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 159
Dr Gaweda przyjmuje tez na Jaczewskiego w Poliklinice, ale przypuszczam, ze dluzej sie czeka. Ja mialam inne procedury i w jeden dzien mialam wizyte, bo mialam natychmiastowa operacje. Chociaz w sumie tak srednio go polecam, niby widac, ze gosc sie zna, ale zeby doradzic to tak jakos kiepsko. Nic konkretnego o operacji nie powiedzial, tyle ze pasowalby zrobic, ale ze to moja sprawa...no ale jestem po.
Ogolnie na na Jaczewskiego jeszcze jest dobry dr Twaróg i dr Czuryszkiewicz, tez w tej poliklinice przyjmuja.Ale nie mam pojecia jak normalnie jest z oczekiwaniem na wizyte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
A może ktos zna jakiegos ortopedę w Lublinie który mógły sie zając kręgosłupem?? Albo przynajmniej postawić diagnozę co za wada i co sie z nim dzieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
potwierdzam - ten nowosadzki to ignorant jakich malo! nie traccie nawet czasu. nie potrafie przez wade postawy wykonac poprawnie technicznie przysiadu. gosc kazal mi uczyc sie cwiczen rozciagajacych z netu albo pytac instruktorow na silowniach. OSRZEGAM PRZED NIM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
Witam! Czy ktoś zna dobrego ortopedę w Lublinie albo gdzieś indziej? Mam problem z kolanem. Byłam u dr Walawskiego który zalecał artroskopię i u dr Kleczkowskiego, który zalecił wstrzymać się z tym zabiegiem... nie wiem co robic, a kolano cały czas dokucza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 3 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3045
a czy przeszedłeś już etap lekarza rehabilitanta i skierowania na zabiegi rehabilitacyjne (naświetlania, masaże, ultradźwięki itp.)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
tak, już wszystko za mną. Mam przerost fałdu przyśrodkowego i pewnie bez artroskopii w końcu się nie obędzie, tylko pytanie u kogo warto się leczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 102
Najlepszy ortopeda w Lublinie to Krzysztof Gaweda. Leczyl kiedys na Jaczewskiego w szpitalu ale taraz ma chyba wlasna klinike ortopedyczna, chyba gdzies na Glebokiej. Mysle ze po Swiatlowskim z Warszawy moze byc najlepszy w tej czesci Polski. Operowal mi kolano 12 lat temu (hondromalacka 2/3 stopien). Nadal cwicze Wing Chun, jezdze na goralu itd. Jest to specjalista od kolan ale to jest najbardziej skomplikowany staw wiec z innymi pewnie sobie radzi jeszcze lepiej. Polecam.
fiubzdziu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
Przyjmuje on płatnie czy w ramach nfz? Jeśli płatnie, to jakiś inny w ramach nfz godny polecenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klub w rejonie czuby lsm

Następny temat

FMA

WHEY premium