SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORANNA POMPA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2935
Zawsze tak miałem lecz gdy zaczołem stosować diete, "ranna pompa" sie nasiliła. Nie jest to taka pompa jak na treningach, mieśnie są miekkie i nie czuje ich tak jak na treningu ale wygladaja na spompowane jak na treningu.

Przed braniem jakichkolwiek supli bylo tak samo... wiec to nie "od jakiegos supla" :p

Jakby sie ktos cos dowiedzial na ten temat to prosze o informacje, moze jest jakis sposób żeby to zatrzymać uzupełniajac diete w coś czego nie brakuje mojemu organizmowi rano gdy pompa jest..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
A po co to zatrzymywać?
jest pompa to znaczy że mięśnie też są i rosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2935
Źle napisałem man. Chodziło mi o to żeby ja utrzymać dłużej, uzypełniajac przez cały dzien to coś co jest rano wiec teoretycznie pompa też powinna być cały dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 765
my zyjemy bez pompy porannej i nie narzekamy :P wiec ty tez nie narzekaj, jezeli ci to nie przeszkadza ;)

One world, One MUAYTHAI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694



Ja też przychylam sie do tego , że kołdre masz za cieżka !


Jaki ty masz staż ze taki podpuchniety z rana jestes?

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2935
z pół roku bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055


Temperatura ma taki wpływ na nasze ciało.
Leższych pewnie pod 15 kołdrami i Twoje ciało jak w saunie sie czuje, krew szybciej krąży (czyt. lepsza pompa)



Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2009-02-01 12:56:39

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
no to jedna z tych mozliwych opcji bo to ze ktos lunatukuje i idzie koksic na siłke to było przesadzone :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
ja obstawiam, że wpływ ma na to temperatura.
Zdrzemnij się w trakcie dnia aa najlepiej z jakąś ładną panią to wtedy bedzie taka pompaa że hoho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 466
A może tak... po nocy kiedy mięśnie ci się regenerowały(włókna się regenorowały, był lepszy przepływ krwi itp) a w ogóle ich nie używałeś przez noc to z rana wyglądają lepiej

Wyniki wymagają poświęceń

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SHOCK+STORM+AMINO MUSCLE+GOLD WHEY

Następny temat

Amino muscle 16.500 - PILNE!

WHEY premium