SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC w sprawie tescia i deki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Bez sensu bić towar jak się wraca po przerwie i dużo można zrobić dietą i treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
wiesz co 3mam dietkę...nie robiłem jeszcze cyklu i chcialem go dopiero gdzies na luty marzec wycelowac ale juz powoli chce wrocic do tematu takze jak cos to prosze pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
Bez sensu bić dece 4 tygodnie i 200mg tescia tygodniowo, bez sensu masz pomysly kolego, sprzedaj ten towar bo tylko zmarnujesz sobie zdrowie i hajs.. w ogole co to kooorva jest za moda - mam 3 flakony rozpiszcie mi cykl. to powinno byc w druga strone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Jak to pierwszy cykl to sam teść wystarczy. Zazwyczaj poleca się propa w takich sytuacjach tyle, że jak nigdy nie biłeś towaru to będzie uciążliwe kłucie co 2 dni . Na marginesie to dieta przynosi efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
diaet dziala, ale sam wiesz zawsze moze byc lepiej, a mała kuracyjka by dobrze zrobiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Jak chcesz wycisnąć sporo z SAA to najpierw na maksa poznaj organizm, czyli tak:
dieta+trening+regeneracja
dieta+suplementacja+trening+regeneracja
dieta+suplementacja+trening+regeneracja+prop
Po drodze różne plany treningowe i wtedy myśl nad towarem. Wiem, że to kusi spróbować ale nie od razu Kraków zbudowano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
pomysle na suplami i propem, ale kusi mnie deca i masy wiecej...za tym idacej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Na pierwszy kontakt z takimi zabawkami sam teść porobi jak cholera wierz mi Więcej (w tym wypadku środków) nie zawsze znaczy lepiej. Co do supli to tu masz ogromne pole popisu żeby robić progres - kreatyny, stacki przedtreningowe/potreningowe, leucyna, DAA i wiele innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
taka dawka deki, nie mówiąc już o biciu jej przez 5 tygodni tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
dokoncze za Aras'a... tylko sie zmarnuje towar i niepotrzebnie sobie spier---dolisz zdrowie.. jak chcesz porady to wlasnie ja otrzymujesz a jak i tak chcesz deke przez 5 tygodni (dla wiekszej masy !! ) to idz stad w hoooy i nie zawracaj ludziom głowy, ten dział jest m.in. po to zeby przygłupy co nie potrafia czytać i słuchac sobie nie zrobily krzywdy, ale skoro wiesz lepiej to buduj mase na 5 tygodniach deki. piona!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 cykl Boldek ,Tesciu i Mietek

Następny temat

Epi + Mdrol?

WHEY premium