SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC Deca durabolin 5 strzalow plus testosteron prolo 7 strzalow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4766

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

61

Wzrost

176

Obwód ramienia

32

Obwód klatki

100

Obwód uda

50

Obwód talii

79

Cel cyklu

masa miesniowa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

˛ok. 20 %

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

sylwetka zyczupla,tendencja chudniecia

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

110,140,120
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9359
to zrob zblize nie na pieczatke lekarza to wszyscy bedziemy do niego chodzic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70
Jesli udowodnie ci, ze nie sciemnialem (jak wszyscy uwazacie), moge liczyc na twoja pomoc co do mojego pierwotnego pytania ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70
ty, czopek85, wogule nie wiem po co sie odzywasz.. caly czas sie wpieprzasz w rozmowe, jakbys mial cos do powiedzenia, a tak naprawde nie wnosisz swoja skromna osoba nic do tego tamatu, wiec moze poszukasz innego gdzie bedziesz mial cos do powiedzenia, hee??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9359
wez koles wyjdz z tego stanu spiaczki w jakim jestes nie umiesz czytac co ci ludzie pisza. nie rob z siebie gorszego glupka znajac zycie pewnie i tak juz wbiles i nie wiesz co teraz robic ba pewnie nawet w odblok sie nie zabezpieczyles wiec powodzenia zycze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70
nie zabezpieczyli sie twoi rodzice co widac. naprawde, nie musisz pisac w tym poscie, wiekliej szkody i straty nie bedzie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1400
sluchaj jak zjesz minimum 3 tys kalori dziennie i nie bedziesz tyc to pogadamy a poki co to jesz chleb z plasterkiem sera na obiad kluski z makaronem,i na kolacje chleb z plasterkiem szynki to jak ty chcesz przytyc ? 3 posilki dziennie , ja wlasnie mam wolne i do tego czasu juz zjadlem 5 posilkow i do tego bialko i jeszcze ze 2 posilki poleca i bialko na noc na jedzenie 4 tys na 3 iesiace wydales ? ha to za tyle to sobie pakiet odrzywek i witamin kupuje na 3 miesiace, i ciesze sie jak przytyje 2 kilo w miesiac ,a ty jak chcesz to ci rozpisze jakas diete bo jak brac twoj magiczny sok to ci nikt nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mctroszek wydajesz 1300zl miesiecznie na suple?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1400
yhy plus koks :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70
mctoszek przywracasz wiare w to forum heh. sok sokiem, wiem ze jedzenie to podstawa,ale jak wspominalem wyjezdzam i nie bede mial mozliwosci szybkiego powrotu po to czy po tamto. co do diety to sprawa ma sie inaczej, bo idziesz do sklepu,kupujesz,pichcisz,tylko tyle i az tyle.z tym sobie poradze sam, ale inaczej ma sie sprawa z kluciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1400
Zmieniony przez - mctoszek w dniu 2014-08-26 21:38:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOKOWANIE ORGANIZMU

Następny temat

Pomocy z deką od IP

forma lato