SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY Z KURACJĄ do 400zł

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cienki to nie moje opracowanie ale jest bardzo dobre dla poczadkujacych sprawdzone

Jakim Cię widzą takim ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
rozpiska z gory na dol do dupy, branie winka co 3-4 dni mija sie z celemm, ze wzgledu na bardzo krotki okres poltrwania - 12-16h +/- 30% twoj indywidualny metabolizm

no ale truj sie jak chcesz

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
a primki w tej ilosci nawet nie poczujesz

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
decadeuko umiosz czytac to cykl dla poczadkujacego. Jak ktos bierze juz lata koksy to pewnie potrafi sobie cykl ulozyc, albo zkorygowac ten.
Kwestja skracania przerw i dawki OK ;-(


Jakim Cię widzą takim ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Deka masz racje ze winko równo ze stanabolem...ale w strzałach.
Chyba 7 tygodni na tabsach to trochę przydługo.
Zreszta ma sie wyrobic w 400 zł wiec na winko w strzałach to za mało.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Pompi tego chyba nie ma co korygowac, lepiej od nowa cos z głowa napisac
Jak bedziesz od Marcela sciągał ze stronki tabele to Cie do sadu poda o prawa autorskie

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzeczywiście trochę droga kuracja wyszło mi 900zeta jeśli Clem to Clenbuterol (ja mam 40mcg/1tabl) ale nie jestem pewny. Napisz mi czy dobrze myślę, że to jest to! Jeżeli nie to napisz pełną nazwę. Sory ale nie znam się za bardzo na nazwach! Dopiero się uczę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
wino przez 7- 10 tygodni??? mnie juz po 5 tygodniu przestalo robic.. winko najlepiej brac nie dluzej niz 5 tygodni a potem na

JAKUBEK HARDCORE FIGHT TEAM
!!!!VALE-TUDO!!!!

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Clen to clenbuterol.
Ale po co Ci zaraz clen, szczegolnie na pierwszy raz.
Nie musisz zaraz kombinowac kilku srodków, nie wiesz jeszcze jak na Ciebie działaja.
Ja po clenie czułem sie paskudnie i jak ty bedziesz sie czuł tak samo to zwalisz sobie tylko cykl.
Obstawiam na wino z propem i do tego dobra dieta, mozesz po cyklu lub na dodac ECA.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maly Marcel pewnie nie ma nic przeciwko. Zreszta napisalem, ze to nie moja produkcja tylko zapozyczone i sprawdzone. Co do sugestji ze winko po 7-10 tygodniach juz nie czujesz UwE to by mialo miejsce jak bys walil w rownych odstepach po strzale. Z korygowac mozna jak zam Maly piszesz mozena wywalic Clembutarol. Mozna wyciac 3i4 tydzień.
Z powazaniem,

Jakim Cię widzą takim ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy !!!

Następny temat

cos dobrego na mse......ale nie deczka

WHEY premium