SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY !!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 358
Jestem w trakcie cyklu tzn biorę co tydzień 1 dece 2ml i co trzy dni testosteron pro 1 ml jeszcze zostały mi 4 tyg kuracji chciałbym dołączyć winstrol mam 10 szt (1 szt 50 mg) ale czy można teraz jeszcze? i jak to brać najlepiej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699809
wstaw ankietę
wina i tak masz za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
****a rozpisujcie te cykle po ludzku i w mg ani w ml
co do cyklu za mało teścia do deki !
winka też musisz trochę dokupić
wino 50mg e2d

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
sknociłeś cykl

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 358
znowu jak dokupie tego wina to deca sie skonczy pro tez i co samo wino bede brał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 358
lodzianin1 konkretnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 358
a jakbym wzioł tą dyche to poźniej normalnie na clomid czy cos jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
rozpisz cykl dokładnie tydzień/środek/dawka

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 358
biore 1 dece na tyd 2ml/100mg i pro 1 co trzy dni 1ml/100mg (co wtorek dece i 2 razy w tyg pro ) niewiem jak inaczej to mam napisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
jak długo będzie trwał cykl w którym tygodniu jesteś ?

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 358
6 tyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta + massdrol

Następny temat

co dalej?

WHEY premium