SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpisanie Cyklu...Pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcialbym sie zapytac jak rozpisac cykl....moj kompel ma 10 strzalow omnadrenu i chcem sie spytac jak ma to rozpisac...on chce zdowbyc jak najwiecej masy i to glownie jest jego celem...zakupil sobie takze paczke B12(ale to raczej ma zamiar wziac po cyklu)...ma okolo 165-170 cm wzrostu i wazy 60 kg...czekam na cenne rady od specjalistow...aha i dokupienie innych drogich srodkow raczej nie wchodzi w gre z powodu jego braku funduszy(ale propozycje niedrogie mile widziane :P)...z gory dziekuje za cenne rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha zapomnialem jeszce dopisac ze to nie jest jego pierwszy raz juz mial do czynienia ze sterydami jakies 6 miesiecy temu wziol 2 strzaly testenu (2*1ml- w jednej ampulce)...bral tez chyba jeszcze kreatyne...no nic czekam dalej na cenne uwagi bo on zaczyna juz za tydzien :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Zapomniales jeszcze dodac ze ma 15 lat Przeraza mnie to ze wiekszosc pytan o cykle pada od osob ktore waza ok.60 kg i im jeszcze ****ki nawet nie porosly.Macie jakies kompleksy czy co ? Jestescie chudzi bo wasz organizm dopiero zacznie produkowac duze ilosci testosteronu,a jak zacznie to dostaniecie takiego kopa i w sile i masie (przy dobrej diecie oczywiscie) jak 25 letni koles ktory koksuje.S******lisz sobie gospodarke hormonalna i potem w wieku 20 lat juz bedziesz mial problemy z przybraniem na masie na sucho,no chyba ze planujesz zyc 30 lat to inna sprawa.Ehhhh ****a ja juz nie wiem co normalnie mam pisac do takich...
Od dzis omijam takie posty,tzn.99 % postow.

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Jezeli Twój kumpel ma 15 lat, to nikt mu nie doradzi.
Odp*****la wam już na maxa - 15 lat.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Ja tylko podejrzewam ze ma z 15 lat,nie sprecyzowal tego.dzez tylko nie sciemniaj powiedz szczerze ile ma lat ??.To przeciez dla jego dobra.

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klejcun:Niewiem czy przeczytals temat...chodzi mi o rozpisanie cyklu a nie porady jasnowidzow...on akurat nie jest od dawna dzieckiem i nie ma napewno 15 lat! a po drugi niewiedzialem ze np.19-latek(bo tyle wlasnie ma lat i jak juz pisalem starydy bral wczesniej) nie moze wazyc 60 kg!?!...czekam wciaz na konkretne odpowiedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo bym prosił o napisanie cyklu na mete ruskom i piec strzałów omnadrenu mam ok 175 cm i waze ok 76kg i jest to mój drugi cykl z omo250

Czas urosnąć w szerz !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 321 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4733
Niech sobie da spokoj z koksem a jesli sie uparl to niech bierze 1 strzal na 2 tyg. i wystarczy 5 strazlow.

Bez omki nie ma nagonki :)

PAKO TEAM RULEZZZZZZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
A slyszal kumpel o czyms takim jak dieta,trening ? ****a jak mowisz ze to bedzie jego 2 cykl a koles wazy 60 kg to ile on wazyl przed tym cyklem ? Podejrzewam ze tyle samo.Zreszta nie nazywaj cyklem 2 strzalow Testenu i kreatyny.Nic mu nie idzie i chlopak za omena sie od razu bierze,jeszcze 10 strzalow,spuchnie jak swinia a potem mu wszystko spadnie,bedzie wygladal tak samo,tyle ze kupa rozstepow na barkach i pod pachami.Ten Twoj kumpel to klasyczny dupek,ktory mysli ze koksy wszystko za niego zrobia,a on bedzie stal pod klatka i jaral ziolo.Ja Ci cyklu napewno nie rozpisze.Nie szanuje juz takich ludzi,do tej pory twierdzilem ze lepiej pomoc, niz dzieciak ma sobie krzywde zrobic,ale od dzis mam to w dupie,niech sie truja,w koncu tacy gowniarze psuja wizerunek kulturystow o ktorych pisza potem w gazetach i mowia w reportazach,utozsamiajac pseudokulturyste ze wszystkimi ludzmi ktorzy chodza na silownie i nie dziwne ze o kazdym przypakowanym kolesiu (nawet ktory nie bral koksu),padaja potem stwierdzenia "duza klata maly**** " ,"kark" itp.NARAZIE.

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co zemnom czy ktoś wypsze i ten cykl na ome i mete.Mam 100 mety i 5 strzałów omo 250 .Z góry dziekuje waze ok. 76 kg i 175 cmwzrostu

Czas urosnąć w szerz !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klejcun: Wez lepiej sie juz tutaj nie udzielaj bo tylko niepotrzebne zamieszanie robisz...najpierw z jakims 15-latkiem teraz k*r*a jakies moraly pi******sz jak cie o to nikt nie prosil...no i czy ja nazwalem to cyklem powiedzilaem ze mial do czynienia z koksami cykl dodales sobie juz sam(jak zwykle)...jak nie chcesz rozpisywac to nierozpisuj tylko juz nie mieszaj bo przez ciebie teraz ludzie ktorzy sie na tym NAPRAWDE ZNAJA moga sie zniechecic do tego tematu przez twoje "madre" podejrzenia i przypuszczenia!!!...czekam wcaiz na odpowiedz
PS.PAKO_L dziki przekaze mu twoja propozycje...ale raczej on i tak wezmie 10 strzalow wiec jak mozesz lub ktos inny to raczej na 10 rozpiszcie(i oczywiscie ma B12+cos co doradzicie ewentualnie)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca durabolin -fałsz czy prawdziwka

Następny temat

TVN 19:45

WHEY premium