SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POKONAĆ WŁASNE SŁABOŚCI !!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
widzisz mr_kultura. kazdy ma jakis czynnik napedzajacy. dla mnie to wyglada jak napisalem wyzej. pozatym mysle ze do tego "fachu" trzeba czuc sie powolanym.

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szacunek za zacięcie do treningu jeżeli faktycznie jedziesz tak jak to opisałeś! a co do poezji to poważnie mówie, masz żyłke !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
nie słuchaj go poeci w uzbrojeniu ograniczeni są tylko do piórka
polecam jednak interwały nie ma to jak dynamika szybkość z wydolnością naraz
powodzenia żołnierzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
dzięki za porady. oczywiscie zadnej nie pomine kiedy juz zabiore sie na male "porzadki" w planie treningowym. a co myslicie o zamianie plywalni na naturalny zbiornik wodny typu jeziorko??

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli tylko jestes takim szcześciarzem i masz do tego warunki , to jest to supersprawa. Mi na basenie chlor przeszkadza strasznie, nawet na ozonowanych nie pływa mi sie dobrze. Jeziorko to raj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
zdecydowanie wybierz jezioro - zmniej kłopotliwe, zdrowsze i naturalniejsze zazdroszcze warunków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
mieszkam w malej miejsowosci w bieszczadach. mam tu sporo lasow i wodne akweny tez sa jeden nawet w mojej miejscowosci. przeczuwalem ze to swietne rozwiazanie.

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wodne akweny..................



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
no bo przeciez nie szamba

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 162
Jeśli tak trenujesz to jest to godne podziwu.Widziałem kiedyś program przygotowawczy do selekcji do jednostek specjalnych i wyglądał "troszke" inaczej.Mianowicie fizjologia organizmu człowieka jest taka jaka jest, sam ni e raz nad tym ubolewałem(zdarzało mi się ostro trenować) i nie da się cały czas być w szczycie formy i jechać na maksymalnych obrotach.Żołnierze jednostek specjalnych to też ludzie.Ten program, który widziałem wyglądał następująco:czas 13 tyg.,stopniowo treningi się zaostrzają, aż dochodzą do maksa a później jest krótki etap roztrenowania, z 4 dni laby i jedziesz na selekcje.A i w tym programie są marsze dochodzące do 24h.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plywanie, a krzywe plecy/inne sporty

Następny temat

Teoria z Gimnastyki

WHEY premium