SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POGRUBIENIA / MODERATORZY / DZIAŁY

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
to twoje zdanie nie neguje
ale wiesz ze to dodatkowa motywacja do daleszej pracy i jakby docenienie dotyczczasowych staran... pozdr--->

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
znam takch co wiele robili i zostali "docenieni" po latach
ich słowo jednak było wazniejsze niż innychkolorowanych pogrubianych małp ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
zgadzam sie niektorzy wysoko staja a nie robia nic spoczeli na laurach ,ale coz ja moge wiencej powiedziec jestem tylko szarym czlowiekiem na tym forum stojacym ponizej chierarchii...

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
bez przesady
poczytaj o kremach i innych
bedziesz błyszczał w dziale to inagrodę dostaniesz

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
generalnie czytam ,interesuje sie biologia zastanawiam sie nad studiami medycznymi narazie glownie zajmuje sie tematyka opalania, solaryjna doradzam i mam stycznosc z targamii najnowszych technologi w dziedzinie lozek i tub a takze doradztwa w sprawie lamp opalajacych pielegnacja skory zarowno zwyklej jak i tradzikowej itp itd pozdro---->

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
ale zeby nie bylo ze prosze i blagam rozumiem nie nalezy mi sie i akceptuje to...

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223

Raymond - dałbyś już sobie spokój. Jak dotąd tylko ty uważasz swoje wypowiedzi za niesłychanie wartościowe. Nie zauważyłem natomiast abys miał za plecami poparcie dziesiatek uzytkowników, abonentów, kilku boldów i moderatorów forum - a teki własnie poparcie jest potrzebne, aby zacząć się starac o bolda bez gwarancji na jego otrzymanie.

Moim zdaniem własnie sie spaliłeś i bolda długo (lub nigdy) nie zobaczysz, bo wszyscy bedą pamietać jak bardzo o niego prosiłeś.
A chierarchia o której piszesz nie ma żadnego znaczenia, poniewaz to jest forum służące do dyskusji, a nie do wyróżniania się z tłumu. Moderatorzy to nie są żadni władcy, tylko ludzie, którzy starają się utrzymać ład i porządek oraz służyć fachową poradą. W tym mają im pomagać doradcy, którzy są jednakże zwolnieni z wielu mało przyjemnych obowiązków moderatora. A i tak najlepiej mają własnie tacy abonenci jak ty...więc ciesz się z tego statusu na forum, a będziesz mógł nam w dziale uroda służyć dalej poradami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wezmiemy pod uwagę !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
Moim zdaniem to abonent _Wielebny_ powinien dostać bolda w urodzie.
Nie uważasz rejmond, że to on bardziej zasługuje?
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
tak uwazam nalezy mu sie ponadto mozesz mu kupic stringi po podobno lubi je nosic pozatym jestem Raymond nie Rejmond a na koniec powiem tyle masz cienty jezyk budujesz ladnie skladniowo i stylistycznie zdania potrafisz krytykowac innych az zastanawiam sie jak masz moda ale to juz inna bajka mimo wszystko pozdrawiam Cie i zycze powodzenia w dalszym zyciu --->

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

już nie wytrzynuję nerwowo!!!!

Następny temat

Jestem robotem :(

WHEY premium